Jump to content
GIGN Forum

Iesniegums Uz Slap Tiesibam


Recommended Posts

Es speleju GIGN serveri jau diezgan ilgi cool2.gif diena esmu pie datika.Es veletos dabut slap tiesibas 1. Vakaros nevisad ir admini un ir gadijumi ka ct nepilda savus pienakumus. 2. ct vai terrs stav bazee un izliekas ka vinja nav a gaida savu upuri. 3. Un ir bijis gadijums ka de_dust2 1 bedree seez ct un terrs un nesauj a spele ka komanda.

Man skiet ka es butu tadas tiesibas pelnijis nezinu ko citi doma par mani. Tiesibas lietotu ja kad no siem 1-3 punktiem es pamanitu.Nelietotu tiesibas ja butu kads no GIGN memberiem. Ja es izmantosu slap tiesibas nepareizi vai neapdomigi varat Bann likt uz visu muzu. Kaut esmu arii cilveks ar labu dveseli sliktu nevelu nevienam.

Link to comment
Share on other sites

man kaut kaa siltaa atminjaa staav SuperRembo suudziiba par to kaa vinsh bija atradis labu vietinju savaa baazee bet ljaunais admins izdariija kaut ko taadu ka vinsh lidoja rinjkjii pa baazi un beigaas nomira thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Man skiet ka es butu tadas tiesibas pelnijis nezinu ko citi doma par mani.

Diez vai ! Tu ar iipashi lielu intelegenci neesi izceelies.

P.S. Vismaz tagad tu saproti, kas tas ir, ja tu lidinies apkaart pa karti un peec tam nosities. cool2.gif

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

Es varu buut gudrs gudras runas rakstiit, bet liidz sim es rakstu kas 1 prataa ienaak neapdomigi tapeec es varbuut un izklausos kaa smiliez.de_2428.gif

Un tacu par slap tiesibam normali uzrakstiju un arii uzrakstiju ko vajdzetu izdariit ja parkapsu noteikumus slap lietosana.

Link to comment
Share on other sites

Es saja servaka speleju jau diezgan ilgi smile.gif un aiz aizvakar viens cuvaks bazeee stav neko nedara visu laiku un bija veel viena fiska vinjam bija bomba plecos mad.gif un pedejaas sekundes tas sakustejas un aiz jasika aztec aizsvieda bombu mad.gif vai vins nebija pi....

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē !! Bijushi daaaaaaauuuuuuuudz tavi meeģinājumi, bet nu shis par 0,000000000000001 % lābāks kā pārējie. Tak4to nav ko cereet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...