Jump to content
GIGN Forum

Editeets Multikill, Doublekill


Recommended Posts

Varbuut kaadam ir editeets tas multi kill, double kill plugins taa lai vinjsh paraadaas/skan tikai tad kad noshauj piemeeram triis cilveekus peec kaartas nevis pa visu raundu kopaa

tiem kuri nav pamaniijushivai nesaprata tad shitajam jaunajam kas naak jaunaos amxx iekshaa ir taa ka vinjsh vislaik paraadas gandriiz peec katra killm nevis kaa agraak kad noshauj triis peec kaartas vai divus uzreiz tad tikai.. ceru ka kaads saprata

Link to comment
Share on other sites

mle var bet es uzraxtiiju aks apr probleemu... tas suuds skan visulaiku piemeeram multikill skan peec 3. fraga kameer neeis nomiris, bet vajag taa ali kad noshauj uzreiz triis peec kaarats iisaa laika spriidii ai tad paraadas nevis pa visu raundu vai vairaakiem kopaa...

Link to comment
Share on other sites

*le tu mani par galiigu dauni laikam uzskati, huli6 posto kkaadas stulbiibas ja pat nesaproti manu probleemu, taa jau pietiekami skaidri un gaishi uzraxtiiju. sen jau zinaaju ka visas juusu forumu umniku atbildes apgriezhas vien ap jautaajimiem "kapeec man raada valve rejected?"

Link to comment
Share on other sites

Tev censas palidzet bet tu dirs virsu!!!

Doma patsesi gudrs??? :superlol:

Pats vispar saproti kaut ko par "kapeec man raada valve rejected?"

kaada sakaraa tu te vispaar kaut ko ieraxtiiji kretiineli, tev vieta mostwanted serveri un visos oo.lv sytes.net serveros :violent:

Link to comment
Share on other sites

Tagad tiesham uzskatu!!!!

Tatad, tev vajag taka gign serverii.. kad nosauj 3 tad pec paris sekundem noskan multikill ar lillā burtiem, nevis lai vini visi skaitaas kopaa!

ES ARI UZRAKSTIJU KA TO IZDARIT!!!!

Ja arii tu esi galiigs daunis un noliec citus kas tev megina palidzet un no tava skatijuma, ka tur ir sarakstitas mulkibas, pasam nezinot kas tur ir rakstits, tad man tiesam tevis zhel!

Ja arii juuties kruts, dirsot te virsuu, buutu pats atradis ka to izdarit nevis lai tev idioti palidz!

Kas attiecas uz serveriem... Kur tavuprat ir tava vieta?? Tu noliec citus serverus, pat nepaskatoties uz savu situaaciju.... Manaas aciis tu liecies nulle! Manupraat veidots serveris ar citu paliidziibu liekas suuds, jo taadu suudu ir daudz, tur nav neka cita, visur ir vienadi plugini uc shiti... Butu tu pacenties pats kko darit lietas laba nevis te gudri dirst uz citiem kuri meegina tev paliidzeet!!! Sorry bet tavs tekts mani tiesam aizvainoja!

Edited by LiL_Netii
Link to comment
Share on other sites

ar tik lielu muti nekur netiksi, labāk būtu palasīji readme.txt vai kautkādu citu manuāli..

a bet ko tu? tu atnāc uz gign servjeri un mētā kautkādu kruto, bet padomā ko par tevi citi padomā!

Manuprāt tus cilvēkus kā tu sauc par Lohiem!

Link to comment
Share on other sites

2. Spied 9 kamer paraadaas lapaspuse 7/8

3. Izsledz Killing Streak lai butu OFF

Savukaart lapaa 4/8 skaties lai buutu ON Multikill un Multikill sound!

stats.JPG

Eu netti a man pie STATS SETTINGS nerādas šitādas lietas....kapē tā mani ir

ultimate_sounds.amxx

Rādas visādi show attacker ; best score u.t.t

Bet nekādi Headshot Sound u.t.t..

Link to comment
Share on other sites

blat tu nedirsies uz netiiiii!!!! vinam moz ir serveris kuraa ir taadas skanaas kaa tu domaa!!!! vins to labaak zina!!!! vins pat tew bildi ielika a tu veel dirsies!!!!

mw.gif

Eu netti a man pie STATS SETTINGS nerādas šitādas lietas....kapē tā mani ir

ultimate_sounds.amxx

Rādas visādi show attacker ; best score u.t.t

Bet nekādi Headshot Sound u.t.t..

tew moz savaadaaks stats.cfg fails!!

neti plz ieliec savuu ultimate_sound pluginu un stats.cfg luuudzu!! man vecais plugins un stats cfg ir nocakareets!!

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...