Jump to content
GIGN Forum

Filma


daGGer
 Share

Recommended Posts

sad.gif tak... no dc++ novilku filmu. tagad veru valjaa divX. Uzlieku tai filmai play, bet man raada: Failed to open file. Please check that it is a valid AVI or MPEG-4 file.

luudzu kaads man Paliidziet. es to filmu ljooti gribu redzeet sad.gifupset.gif

Link to comment
Share on other sites

jap sudu esi noka4aajis uzraxti tam failam kas ir galaa --> kaads fails nu tjip vai kautkaads mp3 vai doc vai bin vai nu tie tik piemeeri paskaties un ieposto un pameegini uz windowz media player paskatiities

Link to comment
Share on other sites

ar .avi kodeksa probleemu esmu saskaaries. Lieta taada, ja windows media player'am nav avi kodekss, tad vinsh tev neko neraadis. Tipa windows media player'am to vajadzeetu nolaadeet no interneta, bet tiikla parslodzes deelj, vai citu iemeslu deelj vinsh dazhereiz nenolaadee. Tapeec centies to filmu atveert veelu vakaraa, lai vinsh nolaadee no ineta to kodeksu. (Es runaaju peec savas pieredzes)

Manai pazinjai arii tada probleema bija, ka avi filmas neraadija, bet veelaak noka4aaja to kodeksu un viss thumbsup.gif

btw. pa dc++ var atrast tadu programmu, kas automatiski atrod saitus no kuriem var nolaadeet vajadziigos kodeksus. Tikai jautaajums, kaa to programmu sauca ?? yay.gif <- murgs kaut kaads sanaaca biggrin.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

dazhreiz ir veerts parsaukt failus par .exe vai .zip (vai .rar,.bin,.iso,...) un pameginat atveert... reizeem nostradaa... secinajumaa vari justies ljoti piechakareets... bet shis triks attiecas uz filmaam ko dotajaa briidii raada kinoteatros un filmas nosaukums satur magisko fraazi *DVDrip*

... reiz pasham gadijaas shitaadu stieni pakjert 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arii liidziiga huinja ir bijusi, ja neder AVI koderis, pameegjini ffdshow koderi!

Tas labs! Man ar vinju viss vienmeer ir sanaacis.

Vairs neko nevaru ieteikt sad.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif LOOOOOOOOOOOOOOOL smiliez.de_2428.gif

dagger, zini ko? smiliez.de_2469.gif

smiliez.de_2551.gif

nu labi, buushu ljoti, ljoti labsirdiigs un pateikshu - caur atveertu logu ieej 'Tools', taalaak 'Folder options', tur savukaart aktivizee izveelni 'View' un nonjem kjeksiiti pie kvadraatinja ar nosaukumu ''hide file extensions for known file types'' un tad meegjini renamot failu no jenna_jameson_xxx.avi uz jenna_jameson_xxx.ZIP vai jenna_jameson_xxx.bin vai vienalga kaadu extensionu. un meegjini tad thumbsup.gif .

bet nu smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...