Jump to content
GIGN Forum

Xpango


mex
 Share

Recommended Posts

Ui piedodiet, biju galīgi aizmirsis šite ierakstīt ! Nu karo4 vēl jo projām ir nereāli maza cerība ka atsūtīs (bet es uz to neliktu lielas cerības) ! Nu kr4 esmu diezgan tuvu cita varianta atrašanai ! Nu vienkārši jau esmu uzsācis xpango 4akarēšanu ! Kad būs kādi jaunumi ziņošu !

Link to comment
Share on other sites

Ir vajadzīgi jauni varianti un ierosinājumi ! Ja kādam ir kāds mājiens uz jaunu ideju par xpango, tad lūdzams postojiet savas idejas šeit forumā, nevis traucējiet mani skype !

Link to comment
Share on other sites

ja godigi, tad, manuprat, vinjus piechakaret ir diezgan nereali.. vinji ir apmierinati arii ar viltus profiliem, ja tikai tas viltnieks kko noperk.. taa kaa vieniga izeja - kaa apchakaret un izdarit taa, lai vinjiem uzradas ka mees esam kko nopirkushi? Jo punkts pienak tikai tad, ja uzaicinatais draugs kko noperk no vinju sortimenta.. <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

HEHE, 1 punktu, dabuju, karoc tagad izmeginasu vel vienu iespeju dabut otru un tad aizies...

fishka tada, nemat offeru physicanone 1on1 registrejeties vienaj dienaj (tam vajag kreditkarti) tad kad esiet pieregistrejusies, nakamaja diena obligati, nekada gadijuma nemeginiet iet ieksa taja lapaa. un tad gaidiet... tagad domaju izmeginat tadu pasu prikolu tikai ar offeriem...

Edited by BlackY
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

izskataas, ka krediitkarshu regjistraacija ir totaals stulbums un viena no vinju kljuudaam... pirmo reizi redzu, ka te kkur regjistreejoties( regjistree kkadu karti ), var dot viltus datus... parasti ir solis uz atpakalju, tikliidz viens ciparinjsh nesakriit un ar sarkaniem burtiem uzrakstiits, kas nav pareizi un ko vajag labot...

PS: -10 par ideju, besii klauni, kas censhas kaadu apist... :thumbsdown:

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...