Jump to content
GIGN Forum

Logitech? Z-2200


Gordon
 Share

Recommended Posts

nu labi tu esi nopircis , kaadam mums tur dalja , es arii nopirku mobiilo jaunu un tagad man buus par to jaaraksta forumaa ? Ja tev patika nav uzreiz jaaspamo? zaban.gif

Murmuli paskaties, kas šī ir par sadaļu! Gribu paziņām kaut ko pastāstīt, es to arī daru smiliez.de_82.gif

Izskataas smukas. Gordon, cik taadas maksaa? Man arii 2.1 kaut kaads pagriides razhojums biggrin.gif Uzdavinaaja perkot kompi !

lēti nav wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu labi tu esi nopircis , kaadam mums tur dalja , es arii nopirku mobiilo jaunu un tagad man buus par to jaaraksta forumaa ? Ja tev patika nav uzreiz jaaspamo  zaban.gif

Nu diks kas diks... Man nav ko citu teikt!!!

Pincis, blje dry.gif Cilveeks priecaajaas, Tu baazies pa vidu smiliez.de_2477.gif

Nav ko teikt, stfu.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

apsveicu ar pirkumu, gordon ..

he hee man arii ir austinjas . .Philips (modeli neatceros). vinjaam dikti patiik 4arksteet, ja dikti skalji klausaas System Of A Down - Ego Brain. . .tas besii

Symb - kaadas tev ir ?

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es prieksh datoru nopirku ''kinyo Multimedia speaker system'' tjipa divas parastaas tumbas(jauda 30+30 w) ,savukaart subwoofer 50 wati....

Bet es vinjas tagad pieliku pie dvd , skanja psc , itiipashi labi var testeet tumbas uz cs muuvikiem cool2.gif

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Es speeleeju ar austinjaam, kam garums ir 50 cm un man pat nevelk normaali liidz ausiim- nevar kreeslaa apseesties liidz atzvelknei 4.gif Vai nu gjiimis pie monitora vai austinjas uz galda 4.gif Pietam, ekstra ir taada, ka skan tikai viena un taa pati so...so.. naughty.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Nu shis ir mans briinums smile.gif Naacaas kaadas 3 nedeelas pasviist darbinnaa lai tiktu pie taadas mantas. Tagad maksaa kaukur pie 200 Ls lai gan es dabuju pa 175 tongue.gif un tas bija pirms kaada pusgada. Iesaku visiem taadu ja gribat labu skannu un basus ka logi triic. Izskataas mazinnsh, bet nniprs maita evil6.gif

+MP3 ( Jauda 2x100w )

+USB ports (Caur kuru iet skanna, kas ir nesaliidzinaami labaaka par AUX)

+ Ka skataas kompii filmas rodas taads iespaaids ka esi kiniitii un ka CSaa kaads ar AVP shaudaas ta vispaar w00t2.gif jo tumbas ir pashas kaa subwuferi naughty.gif

post-6-1086037927.jpg

Link to comment
Share on other sites

WolfBlade, nu nezinu, nezinu dry.gif

Shitaadi kosmiskie kugji man iipashi nefascinee dry.gif

Kaut gan palielinot nav nemaz tik traki, kaut gan dizains smagi sux new_silly.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

NU nrm. jau taa kaste , tikai man israbaa ir veel jaudiigaakas tumbas , nerunaaju par datora , jauda manam centram ir 2x140 watti. cool2.gif Bet man neiipashi patiik , pirmkaart jau taapeec ,ka vecs , otrkaart taapeec ,ka nav tire basi ,kas ar subwoofer'i 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...