Jump to content
GIGN Forum

Nodokļu Grāmatiņa


keda2222
 Share

Recommended Posts

Gribu iestāties darbā. Draugs teica, ka tur ir vajadzīga pase, nodokļu grāmatiņa, un tad vēl uz kautkādu biržu jāiet.

Varbūt kāds varētu pastāstīt sīkāk?

Ja nu man nav tās nodokļu grāmatiņas, tad kur viņu var dabūt? Zinu tikai to, ka pusi algas maksā valsts otru pusi darba devējs!

Link to comment
Share on other sites

ja taisiies straadaat piemeeram pie senca tad vajag aiziet uz firmu un tur sabiidiit visas dzelas tad jaadabuj nodoklu graamatina ieneeemumu dienestaa un veel vajag izzinu no sava gimenes aaarsta lai vins tew atlauj straadaat!! tad nem nodoklu graamatinu , izzinu un pasi un ej uz firmu lai raksta darba liigumu!!!

lai dabuutu nodoklu graamatinu vajag tikai pasi bet tavai muterei triis dienu laikaa pees nodoklu graamatinas sanemsanas uz laiku jaanonem tewi no savas apgaadiibas!!!!

P.S es jau otro nedeelu stradaaju!! :D

Link to comment
Share on other sites

cipruss bez nodoklju graamatinjas var arii straadaat legaali, tas nav obligaatais dokuments . Vienkaarshi alga buus lielaaka ja tev buus nodoklju graamatinja. Bez nodoklju graamatinjas tev atvelk no algas lielaakus nodokljus.

Link to comment
Share on other sites

un nav jānoņem uzreiz no apgādības mučai. Vari miēēēēēērīgi norukāt savu vasariņu un miers, tikai ja rukā arī skolas laikā tad gan kautkad, kad esi kādu pusgadu norāvis, vācies nost.

Latvija stulba valsts - ja nopelnīsi vairāk par 300ls tad muča dabūs sodu maksāt - es tīri uz papīra dokumentēto algu dabūju pagājušajā "gadā" 380ls un muča dabūja 10 pročus - 38ls maksāt valstij atpakaļ.

Tā kā skatās čaļi.

Bet nodokļu grāmatiņu VID`ā var dabūt, 5min laikā. Nepapis tikai :D

Link to comment
Share on other sites

Latvija stulba valsts - ja nopelnīsi vairāk par 300ls tad muča dabūs sodu maksāt - es tīri uz papīra dokumentēto algu dabūju pagājušajā "gadā" 380ls un muča dabūja 10 pročus - 38ls maksāt valstij atpakaļ.

Tā kā skatās čaļi.

Bet nodokļu grāmatiņu VID`ā var dabūt, 5min laikā. Nepapis tikai :D

es jau papisu. bļa sencim kautkāda soda nauda bij :D

Link to comment
Share on other sites

Man vajadzēja darbā stājoties obligāti to grāmatu. Stipri atkarīgs no darba vietas. Pie senča skrūvēt mašīnai riepas arī bez viņas varēs.

5 minūtes mana dārgā laika aizņēma, lai uztaisītu. :)

btw, ordii, man gan vajadzēja ņemt mučai nost. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...