Jump to content
GIGN Forum

Bans Par Wh?


GenZz
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: `MaX`

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: GenZz

BAN] Iemesls banam: LoL WEEEHAAA!!! :)

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 17 minutem 39 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: Tev ir banaans (id1992), vairaak informacijas konsolee

Kicked :Tev ir banaans (id1992), vairaak informacijas

nu ko, laikam esmu iekļuvis "pro" kārtā... gign esmu spēlējis ilgi un daudzi no šeit spēlējošajiem mani labi pazīst, bet tam nav nozīmes... Katrā ziņā spēlēju tiri, par to liecina mana botiskā spēle, kuru pārsvarā spēlēju.. Reizēm tik uznāk reizes, kad patiešām spēle aiziet, bet ja man var piesiet wh, tad nu man nav ko teikt...

Max paskaties demo ar wh, ja tur sakrīt kaut kas ar tiem tautā sauktajiem "kubikiem", tad vari teikt tikai vienu, ka sound un 7 gadus lielā pieredze dara savu. Neesmu nekāds pumpains un atpalicis tīnis, kas spēlē zadrotisku spēli, kura balstīta ir vienīgi uz rank un top15! :violent:

Katrā ziņā, ja arī banu nenoņemsit, tad neko nepārmetīšu, bet būsu šokēts par MaX čīteru atpazīšanas spējām, lai gan viņam jau nu ir milzīga pieredze, bet arī viņš ir tikai cilvēks un kļūdas cilvēki pieļauj biežāk nekā paši iedomājamies. Neesmu nedz suffix, smileB & Co.. vispār uz pc čītu nekad nav bijuši pat lai demo skatītos, bet ir tikai CS spēlēšanas prieks un tīra sirdsapziņa.

Ja demo ir redzams wh, tad jutīšos glaimots... :khehehe:

Ar cieņu, GenZz!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tfu, jāgaida tak līdz stati atjaunosies....

ieliku nepareizu demo....

kad pēc 16 atjaunosies statistika, tad droši, ka arī demo varēšu dabūt... ievietošu to tiklīdz varēšu..

Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

nu es ar šoreiz domāju, ka viņš ir kļūdijies, bet to jau rādīs demo(acīmredzot).. :rolleyes: ja jau viņš tur saskata wh, tad nekas cits man neatliks kā atkāpties..

nekāds īpašais skilled čubaks neesmu, bet šo to jau protu, tomēr vēlreiz un vēlreiz saku, ka esmu CLEAN!

so what, samuray? kas tad ir, ka es tur bedrē sēžu, tu maz redzēji cik ilgi tur tupēju?

un tur no Ts bāzes kur skrēju... es manuprāt biju atkāpies un gaidīju, kad kāds nāks lejā, jo ar awp nemēdzu skriet rush... ir vēl kāda epizode, kas tevi neapmierina?

+ screenshoti vispār neko prātīgu neparāda, jo nav redzama situācija, bet ja jums patīk spriest pēc screenshotiem, kur redzamas pāris epizodes, kur ir vienkārša sakritība, tad uz priekšu...

Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

Ja niks "GenZz" ir reģistrēts gignā, tad tas ir īstais GenZz. Jo ienākot gignā viņam bija niks "sol1tude" un tikai tad viņš editoja niku uz GenZz. Skrīni rāda, ka ir wh, bet es šaubos par to, ka šis čalis ir tas, kam pieder šis niks. Cik zinu, tad viņš vispār gribēja pamest cs.

Link to comment
Share on other sites

es ar fake nick spēlēju pirms mirkļa cs.ilva.lv un tad kad nācu gign uzliku atpakaļ savu niku, lai dēļ nereģistrēta nick nemestu ārā.. galu galā mans niks ir reģistrēts un šādas privilēģijas ir jāizmanto.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: ja jau viņš tur saskata wh, tad nekas cits man neatliks kā atkāpties..

nekāds īpašais skilled čubaks neesmu, bet šo to jau protu, tomēr vēlreiz un vēlreiz saku, ka esmu CLEAN!

so what, samuray? kas tad ir, ka es tur bedrē sēžu, tu maz redzēji cik ilgi tur tupēju?

un tur no Ts bāzes kur skrēju... es manuprāt biju atkāpies un gaidīju, kad kāds nāks lejā, jo ar awp nemēdzu skriet rush... ir vēl kāda epizode, kas tevi neapmierina?

+ screenshoti vispār neko prātīgu neparāda, jo nav redzama situācija, bet ja jums patīk spriest pēc screenshotiem, kur redzamas pāris epizodes, kur ir vienkārša sakritība, tad uz priekšu...

tu esi stulbs vai izliecies ? screenos ir skaidri un gaishi redzams ka tev ir WH

Link to comment
Share on other sites

nez, man uz ekrāna, kad spēlēju nekas tāds nerādijās... :blablabla:

na*** man melot... kad spēlēju, tad toč man nekas šāds uz ekrāna nerādijās... wh man nav... bloodlord pats esi stulbs, ja neizproti situāciju, tad neraksti neko... netaisos lieki kasīties un nervus čakarēt...

Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

nju tu jau man blakus nestāvēji..... protams... pieļauju iespēju, ka buster ir nogļučijis vai kaut kas tāds, bet WH man nebija...

man pilnīgi vienalga, cik tupi tagad tas izklausās, bet man wh nav un nebija.... tas ir psc...

Link to comment
Share on other sites

:blablabla:

na*** man melot... kad spēlēju, tad toč man nekas šāds uz ekrāna nerādijās... wh man nav... bloodlord pats esi stulbs, ja neizproti situāciju, tad neraksti neko... netaisos lieki kasīties un nervus čakarēt...

aaa, var redzeet ka tu gan visaa pilniibaa izproti situaciju ja tu te vel kko murgo peec skriiniem

Link to comment
Share on other sites

:violent:

Katrā ziņā, ja arī banu nenoņemsit, tad neko nepārmetīšu

Tur pat skrīnus nevajag lai saprastu, ka čalis čīto. Kā jums liekas, kāpēc viņš neko nepārmetīs? Varbūt tāpēc, ka čīto? :)

Laikam jau esi pumpains un atpalicis tīnis, kas spēlē zadrotisku spēli, lai tiktu top15. Kāpēc gan lai citādi čītus vajadzētu izmantot? :)

Link to comment
Share on other sites

faktus jau labi protat sagrozīt...

ja banu nenoņem tad man tiešām neko jums nevaru pārmest, jo galu galā CSam atmetu jau ar roku.. spēlēju reti, serveri vēl ir daudz un ja vienā uzliek banu par neesošiem čītiem, tad vēl ir daudz un dažādu iespēju, kur sevi izpaust...

Link to comment
Share on other sites

skaidra lieta, ka mēs faktus grozam :)

diemžēl hollow kadru ar vēstulēm valvei tu nepārspēsi. Es nezinu par cik stulbiem tu te visus uzskati, ka domā, ka ar kaut kādām tādām lētām atmazkām tiksi cauri :)

p.s.

diezgan smieklīgi ir teikt, es neko tajā ekrānā neredzēju. Tev laikam nopietnas brilles vajag, jo tie screenšoti ir tieši tas ko tu redzēji savā ekrānā un tu to labi zini :)

Link to comment
Share on other sites

GenZz, tie skrīni ir no tava skata, ko tu tur tagad centies piečakarēt, un izbraukt uz bustera gļuku neizdosies, jo vēl nav bijis tā, ka viņš skrīnus paņemtu gļukaini. laikam tomēr būsi suffix`a gadījums.

Link to comment
Share on other sites

man jau ir zudusi interese kaut ko te lieki skaidroties, labāk taisi ciet topic un neizprovucē mani uz vēl kaut ko, ko man vēlāk nāksies nožēlot....

nebūšu tik atpalicis kā dažs labs un neiešu te taisīt sevi par apsmieklu, lai gan ticu tam, ka tagad dažs labs sēž pie pc un rēc vēderu turēdams...

neuzskatu jūs par stulbiem, es uzskatu jūs par vēl stulbākiem, jo pašu intereses ir pirmajā vietā.... tas jau sen tā ir bijis un būs, tapēc jau te pirms apm. pus gada pārtraucu vispār spēlēt un vajadzēja arī turpināt šeit nespēlēt, jo redzu, ka pilnīgi nekas nav mainījies...

Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

Bet es tomēr nesaprotu to, kā var spēlēt tik ilgi gignā un apzinoties, ka ir busters, kurš ķer čīterus krutāk par adminiem un ieiet serverī ar čītiem... Plus, man jautāmums - vai tu pie midpoint arī spēlēji ar čītiem? :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

skaidri pats tikko Hollow pateici... VĒL NAV TĀ bijis, ka visus screenus paņemtu gļukaini.. kas teicis, ka tā reize nav šoreiz?

galu galā jums jau tāpat būs taisnība, jo citu taisnību jūs nepieņemsit + es jau arī neesmu no tiem kas tik viegli piekāpjas un atkāpjas no sava...

jā zini es spēlēju ar čītiem visu laiku kopš vispār spēlēju CS... es iegāju gign, zinādams to, ka ir buster, kurš tipo čīterus ķer labāk par adminiem.. tu laikam tiešām mani uzskati par totāli atpalikušu ampli?

es neko tādu neesmu darījis, bet whatever.... kāda jēga tev kaut ko censties pierādīt, ja visi fakti ir pret mani...

Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

galu galā jums jau tāpat būs taisnība, jo citu taisnību jūs nepieņemsit + es jau arī neesmu no tiem kas tik viegli piekāpjas un atkāpjas no sava...

diemžēl tev par sliktu, busterā zīmēšanas funkcija nav iekļauta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...