Jump to content
GIGN Forum

Plizzzzz Paliidz


Recommended Posts

Nu es ar to pashu par "bannyhop" :sos: Zinu ka tas ir cheats bet tas nekas jo man pasham ir populaars serveris un es tanii gribu taa leekaat :wackoo: kaads pasakat plizzzzzzzzzz kaa ar vinju ir jaarikojas :sos: es neko nesaprotu :nja: mans SKYPE niks ir cipolsss73 uzaicinat kaads kursh saprot :sos: un pastaastat visu par to bannyhop :wacko: es nolaadeeju no neta bet kad ieinstaleeju ir mape ar nosaukumu-->Pain ESP v1.3B un vel aaraa ir faili ar nosaukumiem---> CS-HACKED.COM, CSH-Blog, CSH-Network, CSH-Portal, Maxiboard.de [Ger] bet mapee ar nosaukumu--> Pain ESP v1.3B ir faili--> Hack.ini, Pain ESP.dll, Pain ESP.exe, README.txt :baby:

bet no README es neko nesaprotu :nja: kad atveru "Pain ESP.exe" man ir logs ar mironjgalvu :sos: un pashaa augshaa kreisajaa pusee ir mazs balts logs :wackoo: [man liekas tas baltais logs noziimee ka kkas nestraadaa :nja: ]

LUUDZU PALIIDZIET/IZSKAIDROJIET PAR TO BANNYHOP :sos:

Un luudzu neblokjeejiet shito TOPIKU kaa bokjeejaat manu ieprieksheejo TOPIKU par bannyhop :group:

Link to comment
Share on other sites

Shito ieraksti savaa userconfig.cfg failaa un viss. Nav nekaadas h*jnas jaaka4aa, vnk iekopee shito un viss.

//BUNNYHOPSCRIPT

bind "space" "+3"

alias +3 "alias _special 4;4"

alias -3 "alias _special;-jump"

alias 4 "5;wait;special"

alias 5 "7"

alias 7 "+jump;alias 5 8"

alias 8 "-jump;alias 5 7"

Link to comment
Share on other sites

:) :) tas skripts ir totali Noderiigs jamak pielietot un 4iits ar tas nav taka tiem kas nelieto vai doma ka tikai 4iteri tadus izmanto ir pashi daunji :violent:

Nu davai, tad dodies uz kādu kz serveri ar savu Bhop 'nečītu' un lēkā, nekas jau nenotiks, vēl pie reizas raksti čatā, ka Tu izmanto Bhop scriptu, tad vispār būs jauki, ej uz kādu no trick-jumps.lv serveri. Good luck! ;)

Link to comment
Share on other sites

Man pasham ir jaataisa tas userconfigs.cfg???

Es esmu b00ts un neko nesaprotu :nja: kaads no jums GUDRAJIEM vareetu man par SKYPE atsuutiit jau gatavu userconfig.cfg :superlol: mans SKYPE niks cipolsss73 PALIIDZ :) Es neponjel :D

Edited by kashelis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...