Jump to content
GIGN Forum

Tiesto


T0masS
 Share

Recommended Posts

man tas shovs likaa diezgan leets, vinamp kjeburu projeceeshana uz mezha fona un petarzhu saushana kas maksaa 1-2ls gab. nu nez biju cereejis uz ko vairaak + cilveeku tik daudz bija, ka ash toshna.

bet p[ar to veel visu atlikusho meenesi vareeshu iereekt par tur redzeetajiem friikiem :superlol:

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

tikai nesaki skalji :)

nu man iisteniba patika :) normali iztrrakojos.. sakuma biju ar savu kompaniju un def meitenem, tad kko nozudu atradu klasesbiedrus & citus dzerajus - tadus ka tomass un tad gaidijam pussiju ( ka man patika shitais raksturojums :D ) flashbacku kursh apmeram 2h man liekas megjinaja tikt iekshaa ... nu kad flashback bija ieksha kkada veida pie vinja nokluva mans telefons un pazuda :) nu neko mekleju JEBKURU no zinamajiem un tusejos ar kkadam mjaukam kuras mani cienaja ar alu.. * censored* ..... pec tam ne no kurienes uzpeledeja tomas ,ssatiku benciku un tad nu liidz riitam devu valjaa, kamer saka sapet kajas .. TIESTO wnk iespridzinaja!! ( ta nav saistits ar vinja pirotehniku). nu muuzikai nezin kads cālis var piesieties. taa bija augstaa kvalitate un reali laba....Tracki ar bija labi .. vienkarshi iespridzinaja - imogen heap - hide& seek remix.. nu kapitali labi...

bija vel DJ un tie neatpalika ! kosmonau kkads kazantip.lv laikam speleja pedejie.tas ko zinaju .

aa bija prikols - tiesto kas nospraga muuzikai :)

kkad ap 3iem paradijas sparkijs - benciks vinju esot atradis guljam kkur zalaja ^^

gulejam ar sparkiju kopaa.. ideja vinjam nebija slikta...

ap 5iem bijam pie vilciena - stfu stfu stfu nu galigi nebija padomajusi par taam masam ka galju vajag arii aiztransportet atpakalj,, bet nu tad kad vagona bija tik daudz cilveku ka es wnk nekritu tapat ka smuka chikse ka uz mana gadiga pleca aizmiga ( beigas pat numuru dabuju.. tikai jaatceras ka sauca :khehehe: ) .. Riiig - BaUSKA - bauska - sidrs - pilsrundale - auksta vannaa :muahaha:

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Principaa uzskatu, ka pasaakums bija vairaak, kaa izdevies. Padancoju ar flashiju, diviiti un benciku. Normaali kiberpanki, ko lai saka :D

beidzot pamodos un taada sajuuta, ka caur kauliem veel iet tuc tuc tuc :D

bet pasaakums vnk. ideaals :)

Link to comment
Share on other sites

Pasakums zajebis, zheel kad nesatiku flashiju, pec pedejiem faktiem tomass vinju pazaudeeja toaleteee :D:superlol: Izardijamies ar Tomasu,kerch un diviiti (tomas darba biji? :D ) Es joprojaam stradaaju, moku 2 diennakti peec kartas :( Blin... Mashina ar kuru es atbraucu mani pameta plkst 03:00. Nu ko mees ar diviiti sparky maucaam lidz rita gaismai, vilciens bija super, vietas nav bet cilveki veel kapa iekshaa :fsckinsad:

Tiesto tiehsaam bija labs, tie, kas nepalika lidz beigaa var teikt, kad nebija shova utt.... pie dziesmas she's a pirate saluuts bija pisdec vnk kadu 2 min gajaa, un tie basi gaismas viss kopaa smagi ieruleeja :khehehe:

p.s. Aaa zajebis savu bratuku atrast gulot vietejaa maurinjaa, un vel krutaak pec 15 min tur pat blakus atrast arii diviiti :cool:

Link to comment
Share on other sites

:D

Ā, un es domāju, no kurienes man tas otrs telefons :D A kur viņš beigās palika, tu viņu dabūji atpakaļ? :D

Anyway, iznāku no tualetēm - skatos, neviena nav, nu neko, ja nav tad nav, jāiet tusēt pašam tālāk un tā es arī jūs pazaudēju :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Ā, un es domāju, no kurienes man tas otrs telefons :D A kur viņš beigās palika, tu viņu dabūji atpakaļ? :D

Anyway, iznāku no tualetēm - skatos, neviena nav, nu neko, ja nav tad nav, jāiet tusēt pašam tālāk un tā es arī jūs pazaudēju :)

nu tu otru telefonu - tb manu atdevi bencikam :)

pec tam jams man atdeva :)

nu vienubriidi man likas ka redzeju tevi bet ej tu vells sazin kas bjia un kas nee :)

enivei bija labi

Link to comment
Share on other sites

Blee maitas ja es varetu pazvaniit un pateikt, kad emsu apslimis :D Izskatas, kad shonakt arii neguleeshu :violent: Karoch aakis luupa Tomass solijaas veel piekapt ieksh riigas vajadzees satuseet :)

Flashback tu man tagad esi kaa varonis, redzejis tevi neesmu, bet taadas lietas par tevi staastiija, luudzu man tevi jasatiek :D:khehehe:

Link to comment
Share on other sites

diviit! es atdevu bencikam tavu telefonu, nevis flashijs :D

a, flashijs ir kunja kaut kaads. Tualetee pazuda.. gaidu kaadu 1/2h, parunaaju ar krieviem, bet shis tikmeer iekshaa sit kulakaa :D veelaak jau flashbaku satiku... aizgaaju prom no bencika un peec ~20m satiku flashbaku :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...