Jump to content
GIGN Forum

2nd Time Ask For Vote


Recommended Posts

Čiu!

Griežos ar atkārtotu lūgumu pēc votemap tiesībām..Es tiešām izjūtu vajadzību pēc tām, jo sanāk spēlēt diezgan nenoteiktos laikos, kad ļoti bieži nav admina ar vote tiesībām, kā jau iepriekš minēju, neesmu īpašs karšu nīdējs, tāka tas nebūs dd2 gadījums. Protams, nav jau tā, ka spēlēju tikai tad, kad nav vote adminu, sastopos ar daudz adminiem. + kāpēc es varētu iegūt vote tiesības ir tas, ka man šodien beidzās skola (pēdējais eksāmens :khehehe: ), tas savukārt nodrošina nestandarta dienas un nakts laiku spēlēšanu.

cya later aligators ^_^

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

praktiski visas kartes izņemumi protams ir, bet te runa vairāk klājas par tām reizēm, kad ir tā pamazāk cilvēku, un reizes, kad negribas spēlēt vertigoveidīgos.

EDIT: vertigo man patīk! ^_^

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

es piemeram 3 menesu laika izmantoju vote kadas varbut 10 reizes. Nahuja tas votenes. Varat nonemt man un iedot hollow ja vinam taas tik loti vajadzigas. btw. ja liec votenes vienmer bus kadam kautkas preti, tape man ipasi netiik vinas izmantot. Un ja kas ja netik karte var atvert cs servers logu un paluret, kur kads aztec vai some that shit spelejas.

Link to comment
Share on other sites

kāds admins tevi iesaka? :P

hl vajag iedot, jo tiešām diezgna bieži sanāk, kad cilvēki iet prom no servera kartes dēļ, bet kad uzliek kādu populāro bloodlords un co srazu ierodas... ;) (man kaut kā ar to bloodlordu tas viss asociējas)

ķipa tēvi nāk tikai uz dd2 inferno aztec mill i nuke :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

varbūt angliski raksta maybe nevis maby :(

es varētu būt par (laiks rādīs) tikai vispirms es atļaušos VISIEM atgādināt, ka ruļļos stāv (vai stāvēja, HZ) rakstīts, ka, ja serverī ir GIGN memberis, tad votemapus neviens cits neliek, izņemot konkrēti apvaicājoties un saņemot labvēlību :) vot tā, tas mani labu laiku ir besījis, tāpēc tagad visiem atgādināju. arī tev, tukšdzīvi, iespējams, uz priekšdienām.

Link to comment
Share on other sites

dd: mani nav nevienam jāiesaka! ;)

EDD: piesējies te man pie maybe, būtu vnk izlabojis ^_^

dobjā dzīve, neredzamā dzīve, tukšdzīve... turpinam, turpinam.. :weeeii:

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

voti prasu, kā jau visi normāli admini, dēļ tā, lai varētu uzlikt mapi, kas piesaista cilvēkus, kad to vajag un, lai nomainītu mapi, kas varētu cilvēkus pazaudēt vai jau to dara.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...