Jump to content
GIGN Forum

A Bit Of Intake


1ntake
 Share

Recommended Posts

nū ar aztec vietu esi labi pasīdējis - labi kopa gāja mūzika un ''raustīšanās''

for next one - piem. vertigo, kad free look'ā tur brauci. labāk paņem ar pogām uz klavas nofilmēt to visu nevis ar peli - mazāk raustīsies. un beigas ar derētu...

bij labs - cepums. :santa:

Link to comment
Share on other sites

drot robzy man nepaliidzeeja :) bet jaa es ar domaaju ka naakamo vareetu taisiit par gign. jo par sevi kkaa paaraak ilgi sanaak kameer fragi utt... vieniigi kaa es zinaashu kuram tur tie labaakie fragi ir un kuri tieshi?

un veel es gribeetu zinaat kaa ar kameru csaa var paarvietoties uz augshu nevis uz priekshu?

rusty es ar to biju iedomaajies bet kkaa likaas ka labi nesanaaks :(

Edited by 1ntake
Link to comment
Share on other sites

:) bet jaa es ar domaaju ka naakamo vareetu taisiit par gign. jo par sevi kkaa paaraak ilgi sanaak kameer fragi utt... vieniigi kaa es zinaashu kuram tur tie labaakie fragi ir un kuri tieshi?

savu es veidoju pēc paša meklētām demkām. katreiz, kad serverī kāds parādija ko labu pierakstiju niku, laiku, karti. nu 1 man atsūtija...pārējās tā meklēju...

Link to comment
Share on other sites

nu, gigna playeri, suutiet man savus demo ar krutiem fragiem (kam taadi ir, atsuutiit un gigna veestulju kasti zinjojumu, taalaak pa skype). veeleetos arii WHiskos fragus, ja ir. taps gign muuvijs! cerams...

Link to comment
Share on other sites

Es gribu noskatīties vēlreiz, bet nevaru kādas 5 stundas :(:

Cienjamie lietotāji!

Mēs veicam portāla atjaunināšanu.

Portāls nebūs pieejams aptuveni līdz 19:00 (GMT+2).

Laipni lūgti portālā pēc atjaunināšanas darbiem.

Ar cieņu,

Administrācija.

WTF? 19:00 sen jau cauri ... Plz nevari ielikt yy.lv?

P.S- movie 10/10 :wub:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...