Jump to content
GIGN Forum

++


Recommended Posts

piedodiet par offtopic.

sakaraa ar gag

ko noziimeeee - muhahahaaaa?????

vienkaarshi es ownage novaacu ar nazi un peec tam uzrakstiiju muhahahaaaa un vinjsh man ielika zekji mutee, ja vinju aizskaaru kautkaadaa veidaa protams atvainojos.

ceru ka man atbildees par muhahahaa ar vienu replayu nevis saaksies spams kursh novilinaas no shii topika patiesaa meerkja jimbugas kraana pagarinaashanu .

btw cik nu atkal esmu speeleeji, ik pa laikam paraadaaas cilveeki kuriem aizstumt muti. kaa redziet arii man :)

Link to comment
Share on other sites

sakaraa ar gag

ko noziimeeee - muhahahaaaa?????

vienkaarshi es ownage novaacu ar nazi un peec tam uzrakstiiju muhahahaaaa un vinjsh man ielika zekji mutee, ja vinju aizskaaru kautkaadaa veidaa protams atvainojos.

ceru ka man atbildees par muhahahaa ar vienu replayu nevis saaksies spams kursh novilinaas no shii topika patiesaa meerkja jimbugas kraana pagarinaashanu .

btw cik nu atkal esmu speeleeji, ik pa laikam paraadaaas cilveeki kuriem aizstumt muti. kaa redziet arii man :)

muahahahah- ahujena rēc!

Link to comment
Share on other sites

Orc, pēc maniem ieskatiem, Tu rīkojies ļoti neētiski.. par to arī gag uz pāris minūtēm

Un Tu taču zini, kur ir sūdzību sadaļa, vaine...?

Jimbuga, tagad vari spēlēt mierīgu prātu, visas iespējmās mirstīgo tiesības Tu sev esi izkarojis.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...