Jump to content
GIGN Forum

Kapec vajadzigi virieshi??


sulik
 Share

Recommended Posts

Kam sievietem vajag virieshus?

Lieta tada, ka vinjiem ir siltas plaukstas, bet mums (sievietem) ir auksti pirksti. Vini ir stipri un var pacelt mus. Kadreiz vini noteikti sapratis (kaut vai uz minuti), ka labakas par mums nau. Viniem ir principi. Dazhreiz vini mazga traukus. Vini ir garaki par mums un tadel var aizsniegt gramatu pasha augsheja plaukta. Vini atdod mums pashas forshakas maikas. Kad vini saka: "Es tevi miilu", rodas sajuta, ka tu esi. Vini prot instalet Windows. Vini zina un pat prot izskaidrot to, ka, kad cilveks ir viens, vinsh ir cilveks. Vini mums piedod musu feminizmu, kaut gan, ievero, mes, vispar neko viniem nepiedodam. Vinsh skuspta musu pieres, kad nevar palikt. Vini uzskata, ka ir lietas, kuras mums nekad nesaprast, un tikai tapec mes tas saprotam. Vini uzliek savas rokas mums uz celiem. Vini ar maksimalu uzstaju velas maksat par musu kafiju, lai gan pashi jau sen nezin kapec. Viniem no acim birst asaras, kad push stiprs vejsh. Vini iet uz veikalu lietus laika. Vini velas paturet musu fotografijas. Vini atceras par mums pavisam ko citu, ko atceramies mes pashi par sevi. Vini neredz iemeslus musu dietam. Vini kluse kad mes sakam mulkibas. Lai gan, kad mes sakam kaut ko gudru, vini vienalga kluse. Vini labak par mums zin: pilnigi iespejams, pec simts gadiem, iespejams, pat no vistalakam planetam, bet tomer pazvanis mums. Vini aizies kara, ja karam bus notikt. Vini neievero sabojatu kosmetiku. Vini izliekas, ka vinus nau piebesijis 8. marts. Vini velas izmainit musu dzivi. Veikala pedejo naudu vini izteres shokoladei. Vini nekad neiemacisies "atvert" krushturus. Vinus kaitina, ja mes nenesajam krushturus, bet neiebilst, ja to nenesa citas sievietes. Vini nedoma tikai par milestibu. Vini mil savas mammas daudz stiprak, neka mes savus teevus. Dzili dveselee vini prot pieshut pogas. Vini neatshkjir Allways no Kotex. Vini bez problemam var sev atzities, ka vinu vienigais merkjis dzive ir gulet ar mums. Vini izvelk mus no sveshiem viesiem, aizved lidz majam un apsedz ar segu. Vini miil musu balsis. Viniem nav svarigi, ko mes sakam. Vini nevienmer mus pavada uz lidostu, tomer vienmer sagaida mus tur. Vini perk mums cigaretes un kleitas. Vini uzskata, ka musu somas ir smagas tikai tad, kad ir kopa ar mums. Vini nevelas but mums lidzigi, bet mes gribam but lidzigas viniem. Vini skatas, kad mes pasakam: "Paskaties". Vini kluse kad mes kliedzam. Kad vini iet prom, mes paliekam. Kad mes domajam par musu iepriekshejam dzivem, mes domajam par viniem. Vinus var saskaitiit. Kasetes un kompakt diski viniem vienmer sakrit ar vaciniem. Vini risina atrak par mums. Vini dod uzvardus musu berniem. Vini dara lietas, par kuram mes lepojamies. Vini brauc ar mums atpusties. Vini ir smiekliigi....

Link to comment
Share on other sites

"Lieta tada, ka vinjiem ir siltas plaukstas, bet mums (sievietem) ir auksti pirksti"

Patiesibaa parasti ir otradi, virietim ir cietas-veesas plaukstas, bet sievieteem ir miikstas un siltas, reizeem miklas smile.gif plaukstas

"Dazhreiz vini mazga traukus"

Nu tad tu nepaziisti manejo... "vai nu ludzu ludzu nomazga traukus, nu plz, luudzu luudzu, es driishu visu ko tu gribi, tik nomazga traukus"

"Vini atdod mums pashas forshakas maikas"

Aha, katad... un es esmu tramvajs...

"Vini iet uz veikalu lietus laika"

Sheit es uzlieku miiksto...

"Vini nekad neiemacisies "atvert" krushturus."

Pilnigi piekriitu biggrin.gif

"Vini perk mums cigaretes un kleitas."

Lai es kaadai nopirktu cigaretes, tev naaksies man aknu izraut caur dibenu... par kleitu veel vareetu padomaat...

Shito rakstot tu kaukada liidzeklja iespaidaa biji? Vai arii kaads palidzeeja? smile.gif Parasti shaadus garadarbus normals cilveks neraksta tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nav mans gara darbs tas isteniba, un nau tas nemams nopietni. vismaz TIK nopietni. atsutija man vestui krieviski ar sho tekstu,izdomaju iztulkot un izlikt tautai.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

labs teksts, gandriz varu piekrist worm'a drukatajam :)

un vispar shis topic's laikam ir vecaks par manu reg datumu :o

ediite: tad japrasa worm'am - ir kas mainijies pec siem paris gadiem? vai joprojam slietus laika liec miksto veikalam ? :D

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...