Jump to content
GIGN Forum

PIIZDAAA


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

kaa jau teicu.. tas tik tieshaam buutu bijis briinums.. ja muuseejie paarspeetu vienu no pasaules speeciigaakajaam un stabiilaakajaam komandaam..

bet es gan biju cereejis uz nedaudz skataamaaku un skaistaaku speeli..

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest hippucis

peec manaam domaa Latvija nebija gatavojusies shij spelei

tik slikti vini nav speleejushi , bet varbuut arii Zviedrija bija stipra

I don`t know

Link to comment
Share on other sites

peec manaam domaa Latvija nebija gatavojusies shij spelei

hmm... nu taa iisti nevareetu teikt.. bija jau gatavojushies.. bet tomeer jaatceraas ka ieprieksheejajaa dienaa vinjiem arii bija pagruutaa speele pret Austriju, kura bija ljoti noziimiiga...

bet varbuut arii Zviedrija bija stipra 

hmm.. ja godiigi.. JAAAA Zviedrija bija stipra smile.gif

bet nu vienalga.. prieceesim sevi ar domu ka esam diezgan augstaak par Krieviem.. un dalam 5-8 vietu ar Chehiem un Somiem..

biggrin.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Guest hippucis

nu neko gruuta spele jau nebija pret Austriu

re:mes vinjus sabaazaam 5-1 tas jau ir labs rezultaats

kad blenzu CAN ..-.. AUT tad Austria spelaja agresiivak un stipri skeela

Link to comment
Share on other sites

hm bet vismaz lv tak tiek tie 320000Ђ par ceturdaljfinaalaa tikshanu un vel itka katramspeletajam 3000Ђ un vel no hansabankas 8000Ђ?tad jau buus druzku naudinja lai patrenetos nakamam chempim smile.gif

ka tad ar to hali ? 2006 gada grib lv taisit bet vieniga problema ka neesot hales kur spelet...

Link to comment
Share on other sites

radler, tu esi ''nedaudz'' atpalicis biggrin.gif neuztver shito personiigi, vnk te katrs par to ir lietas kursaa. ideja taada, ka mums taa halle bija jauzbuuvee liidz shaa gada decembrim (vai pat mosh septembrim, es maybe jaucu). enivej, jau kaukaadaa martaa taa latvijas hokeja federacija pateica, ka to halli vairs nevares paspet uzbuvet. realais vaininieks visa shaja lieta ir k.lipmans, baigais PiMpiS, kursh, iekaartojies dazhaas pozicijas paaris uznjemumos, un pats galvenais- pie reizes tajaa LHF kaukaads tur priekshsedetajs, cereeja, ka ar shito projektu tiks pie baigaa pikja un tadejadi visu izjauca, un musejie valdibas keksi nedabuja laikaa attapties, ka nu jau buus par veelu no jauna veidot projektu.. isteniba kaukad tad (februari-martaa) vel vareja saakt celt to halli, bet nevareja vienoties par liigumu starp valsti un buuvfirmu, tapec nekadi istie celtniecibas darbi ta ari nesakaas..

suxiigi jau, mees visi ta gribejam tikt uz tam spelem sad.gif

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

radler, tu esi ''nedaudz'' atpalicis biggrin.gif neuztver shito personiigi, vnk te katrs par to ir lietas kursaa. ideja taada, ka mums taa halle bija jauzbuuvee liidz shaa gada decembrim (vai pat mosh septembrim, es maybe jaucu). enivej, jau kaukaadaa martaa taa latvijas hokeja federacija pateica, ka to halli vairs nevares paspet uzbuvet. realais vaininieks visa shaja lieta ir k.lipmans, baigais PiMpiS, kursh, iekaartojies dazhaas pozicijas paaris uznjemumos, un pats galvenais- pie reizes tajaa LHF kaukaads tur priekshsedetajs, cereeja, ka ar shito projektu tiks pie baigaa pikja un tadejadi visu izajuca, un musejie valdibas keksi nedabuja laikaa attapties, ka nu jau buus par veelu no jauna veidot projektu.. isteniba kaukad tad (februari-martaa) vel vareja saakt celt to halli, bet nevareja vienoties par liigumu starp valsti un buuvfirmu, tapec nekadi istie celtniecibas darbi ta ari nesakaas..

suxiigi jau, mees visi ta gribejam tikt uz tam spelem sad.gif

kas tev shito staastija ? beernudaarza grupinjas koleegji ? biggrin.gif

kaugan doooma jau nu apm. ir taada.. bet nu bish savaadaak jav ir smile.gif

uun ir tieshaam mazas shances ka to halli vareetu uzbuuveet laikaa...

Link to comment
Share on other sites

hmm. nu es ceru, ka neko parak nepareizi es neesu pateicis, un man shkjiet ka galvenaas linijas tadas vien ir. par to lipmanu - man vienkarshi kremt, ka nav un nebuus taas halles, un ir tachu vajadziigs kaads vainiigais.. bet isteniibaa es nekad neesmu teicis ka es buutu hokeja guru (arii sensejs ne 4.gif ), taa ka buushu tikai pateiciigs, ja apgaismosi mani un radleru visos siikumos.

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

hm nu es arii tikai zinu to ko dzirdu no tv un no jums, nedziivoju es latvijaa. pa tv vienigais dzirdeju ka kaut kadai hokeja federacijai bla bla nezinu kam tur veel buus dariishanas ar lv tapec ka lv gribot rikot 2006 gada chempi bet problema taada ka halle veel nav uzbuveta un vairak neko ta nezinu...

Link to comment
Share on other sites

aj nu krch jaunaakaa zinja ir taada.. ka tagad lidz kaukaadam tur 1.ajam datumam (neatceros kuraa meenesii,, bet tepat jau bija) Latvijai ir jaaiesniedz dokumenti par halles celtnieciibas saakumu.. vai arii hokeja champ Lv nenotix..

Link to comment
Share on other sites

blaaa ja tas debilajs litmans palaidis 4empu garam vinju vajdzes pie karogkata piekart un vazat pa zemi ... maita ... ta tas vinjam nepatik ta tas ... aaij ... bet nu visticamak ka lielie viiri taa ari neko neizdomas un Lat paliks ar garu degunu [galvanokart fani sad.gif] muuurgss ... sad.gif

lai pa nopelnito naudu hokejisti sametas un uztaisa halli smile.gif hauxaxa smile.gif

Edited by EdaZzz
Link to comment
Share on other sites

NJaa divus gadus vilka, neko nedarija un tipa tagad baigi straadaa. domaaju ka liidz 1 julijam neko neizdariis diemzeel sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...