Jump to content
GIGN Forum

Probelam Ar Fiziku!


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Tatad, nevaru atrast atbildi uz siem diviem jautajumiem!!!

Varbut te ir kads gudrs cilveks ,kurs saprot daudz ko no fizikas!

Tatad....

1)Kada veida lecai optiskais stiprums ir +3 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

2) Kada veida lecai optiskais stiprums ir -0,5 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

Nezinu, atbildes, un loti vajag atbildes uz siem jautajumiem. Kopa bija 10Q uz 8 atbildeju, vel atlika sie 2! Tas kas zin atbildi, sakat!!

Ludzu nepostojiet seit neko, tas kurs nezin NEKO!!!

Link to comment
Share on other sites

kad atbrauks mana mamma ierakstishu jo vina ir fizikas uchene smile.gif

Gaidisu! Ja velies raksti PM!!

Redzams ,ka GuskiS vienkarsi ir postu krajejs, un velejas sev papildus 1 postu iegut ,nevis palidzet!!!

Edited by JuiCe
Link to comment
Share on other sites

Tatad, nevaru atrast atbildi uz siem diviem jautajumiem!!!

Varbut te ir kads gudrs cilveks ,kurs saprot daudz ko no fizikas!

Tatad....

1)Kada veida lecai optiskais stiprums ir +3 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

2) Kada veida lecai optiskais stiprums ir -0,5 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

Nezinu, atbildes, un loti vajag atbildes uz siem jautajumiem. Kopa bija 10Q uz 8 atbildeju, vel atlika sie 2! Tas kas zin atbildi, sakat!!

Ludzu nepostojiet seit neko, tas kurs nezin NEKO!!!

tu esi dirsa izrauts neko nejega! panem fizikas rokagramatu 313 - 330 lp un sac lasit!

D<0 - izkliedetajleca, savadak savacej leca.

fokusa atalums ir 1/D (dioptrijas)

tas ir faking elementrai tu faking noobs fakjuuu1 :///

Kapec jus nelasat gramatas.. sad.gif(9

Beefs

p.s. es to uzzinaju tiko no gramatas tava vieta! tu maita blin! tagad tu man esi parada par konsultaciju 1Ls! Macies vai maksa - tads ir sis pasauels likums! Ja nemaksasi, tad es tevi atradisu un atnemsu mobilo1 !!1!! SAPRATI BLA?? TU DOMA ES JOKUJU SUKA TU BLA! MAKSA VAI DABUSI PIZDI UN PALIKSI EZ MOBIILAAL!!!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

tu esi dirsa izrauts neko nejega! panem fizikas rokagramatu 313 - 330 lp un sac lasit!

D<0 - izkliedetajleca, savadak savacej leca.

fokusa atalums ir 1/D (dioptrijas)

tas ir faking elementrai tu faking noobs fakjuuu1 :///

Kapec jus nelasat gramatas.. sad.gif(9

Beefs

p.s. es to uzzinaju tiko no gramatas tava vieta! tu maita blin! tagad tu man esi parada par konsultaciju 1Ls! Macies vai maksa - tads ir sis pasauels likums! Ja nemaksasi, tad es tevi atradisu un atnemsu mobilo1 !!1!! SAPRATI BLA?? TU DOMA ES JOKUJU SUKA TU BLA! MAKSA VAI DABUSI PIZDI UN PALIKSI EZ MOBIILAAL!!!

tu māki rakstīt arī pareizi? laugh.gif bt njaa nice lame.gif

post-17-1180009832.jpg

Link to comment
Share on other sites

elementaari  smiliez.de_2125.gif

Ti prosta debil, tak napiwi otveti! I ewo nau4iw sig stavit, ebon!

Beef, ebalu zavali daun i men6e pizdi, za monitor!!

P.S Davay xot was naydi mina, i day pizdi, zivu v rige!

Terbates ulico!

Edited by JuiCe
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif Tu esi protsa debils, ja tas ir elementari tad ,ko nepateici atbildes!

Beef, ebalu zavali daun i men6e pizdi, za monitor!!

P.S Davay xot was naydi mina, i day pizdi, zivu v rige!

Es nedomaju ka tu si tik debiils ka nebusi uzinajis adbldes smiliez.de_2551.gif

post-17-1180011289.png

Link to comment
Share on other sites

Es nedomaju ka tu si tik debiils ka nebusi uzinajis adbldes smiliez.de_2551.gif

Tak davay sas otvet:

1)Kada veida lecai optiskais stiprums ir +3 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

2) Kada veida lecai optiskais stiprums ir -0,5 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

Link to comment
Share on other sites

Tak davay sas otvet:

1)Kada veida lecai optiskais stiprums ir +3 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

2) Kada veida lecai optiskais stiprums ir -0,5 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

Tu idiots dirsa rautais es nevaruzituret! Es tak tev rakstiju atbildes!! Tu esi anals fekalijs! blejd tu jau man 2 ls parada! sas man admini pateiks tavu ip un es tevi atreadisu ka maz nemetas! tu pimpis tads!

es rakstiju sava posta

D<0 - izkliedetajleca, savadak savacej leca.

fokusa atalums ir 1/D (dioptrijas)

[/qoute]

kas, tu nemaki izrekina pidar?

1)Kada veida lecai optiskais stiprums ir +3 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?

d >0, tatad savacejleca. f=1/3 = 0.33

2) Kada veida lecai optiskais stiprums ir -0,5 dioptrijas? Kads ir sis lecas fokusa attalums?[/

d<0, tatad izkliedetajleca. f=1/0.5 = 2.

tu anuus, ka tu vari to neizdomat?! tas tak ir elementari!

DAVAI PADLA SIKA DURA MAKSA 2Ls

Beefs

p.s. BELDJS WORM MACHO HUJ UBER ADMINI LUUUUUUUUUUUDZU PASAKAT MAN SITA KEKSA IP UN PAREJAS HUINJAS, LAI ES VINU VARU SAMEKLET UN NOGALINAT!! LUUUDZU! LUUUUUUUUUUDZUUZUU!!! ... sad.gif((

KADS IR VIAN EMAILLLS???!?!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

p.s. BELDJS WORM MACHO HUJ UBER ADMINI LUUUUUUUUUUUDZU PASAKAT MAN SITA KEKSA IP UN PAREJAS HUINJAS, LAI ES VINU VARU SAMEKLET UN NOGALINAT!! LUUUDZU! LUUUUUUUUUUDZUUZUU!!! ... sad.gif((

cik maksāsi, ja pateikšu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...