Jump to content
GIGN Forum

Kas Spēlē CS?


Kas ir īpašs aptaujas izveidotājā?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vēlamies noskaidrot foruma biedru domas un viedokli šajā jautājumā, vēlams no personiskās pieredzes!

Trīs balsotāji nejaušības kārtībā trešdien, 12:00 izlozē laimēs datorpiederumus no m79.lv:

*Seagate HDD 320GB

*Kingston DDR SDRAM 1GB

*Zalman PSU 600W

Tu esi lohs! smiliez.de_2428.gif un visi tie varianti attiecas tikai uz tevi!

Link to comment
Share on other sites

VIņš taču uzrakstīja kas būs balvās! smiliez.de_2125.gif

Un tu veel tici shitam? 1kaart - kaa vinsh var zinaat kursh par ko nobalsojis??? Tu nu gan esi naivs... Admini dod banus,ja vinjus ap....,bet tas nu nav admins mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Un tu veel tici shitam? 1kaart - kaa vinsh var zinaat kursh par ko nobalsojis??? Tu nu gan esi naivs... Admini dod banus,ja vinjus ap....,bet tas nu nav admins  mad.gif

Es tak sapratu, ka var balsot vienaglapar ko un vinnēt! Vai tad tā nav?

Kā nav admins??? Kas tad? Neredzi, ka rakstīts Gign.lv admin?

Edited by waynerooney
Link to comment
Share on other sites

evilmad.gif Paši vainīgi ka neticat es šitādā balsošanā esmu reiz vienā citā forumā trīs DVD filmas vinnējis!

es taa paseedeeju un padomaaju....

hmmmm , a tas gadienaa nav tavs pasha triks , kaa savaaakt sev vairaak postus?

m?

pats te ieliki gignam jaunu adminu ar tizku topicu , lai visi te dirstos a tu uz katru postu atbildeetu .Un dienas laikaa buutu kalna galaa ar chupu veestulju...

nez kaa jums puishi un meitenes bet man tas shkjiet aizdomiigi..

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Silti iesaku close! new_silly.gif

A kā tad balsošana? Es ļoti gaidīšu trešdienu sad.gifsad.gif

Un mani neintersē ne postu skaits, ne drauigiem.lv statistika un tādi mēsli, es tikai gribu piedalīties un kaut ko savam kompītim vinnēt..

Edited by waynerooney
Link to comment
Share on other sites

Neticībai nav pamata un tā nav iemesls gign.lv adminu apvainošanai!

Šis konkurss tiešām notiek, m79 nav tiešie sponsori, bet vienkārši šīs trīs balvas ir tur iegādātas atlaižu akcijas laikā. Un atbilžu variantam tiešām nav nozīmes, balvas vair laimēt jebkurš - piedalieties un lūdzu bez spama (sekas jums visiem labi zināmas!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...