Jump to content
GIGN Forum

v12 pach


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, jaunais STEAM update vispaar visu speeli izbojaaja .. Tur visi crosshairi ir taadi pashi kaa 640X480 rezoluucijaa, shis tizlais awp delay un veel tur kaut kaads hs sprite tizls esot. Bet nu liidz mums tikai atceljojis tizlais awp ... Da nu, tas ir nereaali, ja awp par 1 sec ilgaak zoomojas ..

Kaa varees iet ar awp rushot ? sad.gif no quick zoom also

Edited by Lirels
Link to comment
Share on other sites

Da es jau saku, jo taalaak jo trakaak!!!

Veel viens apliecinaajums, ka jo tu vairaak gribi pilnveidot kaut ko perfektu, jo vairaak tu to sabojaa zaban.gif

Neesmu pats gan veel speeleejis, bet izklausaas "ljoti vilino$i" smiliez.de_82.gif

Link to comment
Share on other sites

awp is dead ! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Mam personiigi Patiik v12 JO man ditkti patiik BUY MANU dizains !!! MAN patiik

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jaunais STEAM update vispaar visu speeli izbojaaja .. Tur visi crosshairi ir taadi pashi kaa 640X480 rezoluucijaa, shis tizlais awp delay un veel tur kaut kaads hs sprite tizls esot. Bet nu liidz mums tikai atceljojis tizlais awp ... Da nu, tas ir nereaali, ja awp par 1 sec ilgaak zoomojas ..

Kaa varees iet ar awp rushot ? sad.gif no quick zoom also

izkatas, ka neko tur tik traki nav

>Tur visi crosshairi ir taadi pashi kaa 640X480 rezoluucijaa

speleju tiesi 640X480 rezoluucijaa, tas man po

>shis tizlais awp delay

nekad nebiju awp masta', tatad tas ir labi

>kaut kaads hs sprite tizls esot

vispar po

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif buus jaaskraida ar awp zoomu visu laiku

nez tagad pargaju itka no 800x600 liekaas ka haljavas vairaak... varbuut ka arii no patcha atkariigs bet vispaar smukaaks gaishaaks grafiks uz taam kartem kas tika pamainiitas. un tas hs spraits toch nav kaut kaa smuks.. parak liela galva pretiigi

Link to comment
Share on other sites

es nevaru nopriecāties, kā beidzot awp ir uztaisīts par līdzvērtīgu ieroci pārlādēšanās ziņā. gļuks beidzot ir novērsts wink.gif

man personīgi visi kursori un kas tur vēl, pilnīgi ir pie kājas, jo cik šodien pārbaudīju, spēles rezultātu tas nekādi neietekmē. tātad.... po laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...