Jump to content
GIGN Forum

E-bay


scad^^,
 Share

Recommended Posts

nē, protams, kā jau visapkārt pasaulē, e-bay (un vispār VISOS interneta veikalos) VISAM, it sevišķi elektronikai cenas ir izteikti lielākas nekā precēm parastajos veikalos. tas taču katram zināms.

p.s. runājot par Latvijas interneta veikaliem, vienīgā preču grupa, kas neta veičos TIEŠĀM IR (ja nu kāds iepriekšējajā rindkopā sarkasmu neuztvēra) izteikti dārgāka, ir tā sauktās intīmpreces, jo īpaši kurpes un zābaki (un ne jau tie no gumijas wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

tu skaties ebay.de, ja scad? Karoce tur ir interesanti! ne vienmer ebaja lietas ir letakas, ka letakajos veikalos. Tas it ipasi attiecas uz buy it now precem. Tur, kur ir jabido, tur tu nosaki cenu (vairak vai mazak) un var sanakt uzbidot paleeti. Tiesa, ir iespejama situacija, kad selleram liekas par letu un vnis tevi pasuta bekot! wink.gif

Vacijas esot leetas dreebes! Un elektronikai vajadzetu but par kadiem 20-30% letakai. Iesaku ari pabrowset vacu interneta veikalus (tas pac ebaja buy it now).

Kadu elektroniku esi ieplanojis pirkt?

Beefs

p.s. denmark bla.. kas par denmark? tu brauksi uz daniju? tur var ari nebut letas cenas.. ;0 ahuna darga valsts! (laikam)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

tu skaties ebay.de, ja scad? Karoce tur ir interesanti! ne vienmer ebaja lietas ir letakas, ka letakajos veikalos. Tas it ipasi attiecas uz buy it now precem. Tur, kur ir jabido, tur tu nosaki cenu (vairak vai mazak) un var sanakt uzbidot paleeti. Tiesa, ir iespejama situacija, kad selleram liekas par letu un vnis tevi pasuta bekot! wink.gif

Vacijas esot leetas dreebes! Un elektronikai vajadzetu but par kadiem 20-30% letakai. Iesaku ari pabrowset vacu interneta veikalus (tas pac ebaja buy it now).

Kadu elektroniku esi ieplanojis pirkt?

Beefs

p.s. denmark bla.. kas par denmark? tu brauksi uz daniju? tur var ari nebut letas cenas.. ;0 ahuna darga valsts! (laikam)

Denmark ir faking darga valsts sad.gif

Link to comment
Share on other sites

elektronikai kopumaa es teiktu ir tikai +30%. savukaart dreebes gan tur maksaa tikpat, ja ne leetaak, kaa Latvijaa. kopumaa es neteiktu, ka taa ir BAIGI dārga valsts, ja prot iepirkties, tad viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

elektronikai kopumaa es teiktu ir tikai +30%. savukaart dreebes gan tur maksaa tikpat, ja ne leetaak, kaa Latvijaa. kopumaa es neteiktu, ka taa ir BAIGI dārga valsts, ja prot iepirkties, tad viss ir ok.

Damned you EDD 4.gif

Kopuma taa valsts ir loti darga, okey shmotkas ir nedaudz dargakaas tikai, bet viss parejais ... Vini pashi daudz ieperkaas ebay,eastbay utt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry dzeki. smiliez.de_2125.gif es biju domajis uz vaaciju p.s tnx beef par info. Jus akaat tur leetakajos viekalos to to var atrast p.s es pa visu vaaciju netaisos meklet letakos viekalus smiliez.de_2524.gif vnk ejot garam kadam vai kka savadak. Esu ieplanojis nopirk Sony PSP. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sorry dzeki. smiliez.de_2125.gif es biju domajis uz vaaciju p.s tnx beef par info. Jus akaat tur leetakajos viekalos to to var atrast p.s es pa visu vaaciju netaisos meklet letakos viekalus smiliez.de_2524.gif vnk ejot garam kadam vai kka savadak. Esu ieplanojis nopirk Sony PSP. 1d71.jpg

sony psp labak perc ebaja un lietotu! riktigu djoshu dabusi

!

Link to comment
Share on other sites

Karoce scad - gani dengi un tad es tev ka mierinajuma balvu saorganizesu to psp no jebaja. Prosta es ar brali, mes riktigi visu laiku ieperkamies jebaja (tiko panemu tonu ar elektroniku no honkongas) un ar mums var sarunat, ka mes panemam to itemu. TEv tikai pirms tam laikam bus baksis kaut kads jaiedod garantijas un varesi pat pats meklet psp kadu velies ebaja, bet mes nopirksim pa labako cenu un samaksasim un tev tas nebus dargi. Kadus 5Ls - 10Ls vel pa virsu par darbu uzmetis!

Beefs

ps =- nopietni. es tev pizdato dilu piedavaju!

paskat. sitas varetu maksat ap 101Ls prieks tevis.

http://cgi.ebay.com/Sony-PSP-PlayStation-P...1QQcmdZViewItem

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...