Jump to content
GIGN Forum

Atvaļinājums Forumā


Surr
 Share

Recommended Posts

thx surr par tavu laipno postu... bet man jav palicis galigi vienalga kamer nebano uz ip no foruma... laigan ir vel 100x vietas kur es sezu pie neta, speeleju cs + maajas es tikunta pa vasaru nevaresu pie neta seedet buus jasez citur unsure.gif

... upset.gif

VARAT AR NELASIT ZEMAK, TAS TIKAI MANAS DOMAS!!!

______________________________________________________________

kaut ar gribetos deell juusu atieksmes -kas vienmer man dirs neparko virsu un visulaiku apvaino utt..- visus nodirst, bet saprotu kaa admins esmu bijis daudzu (visu savu cs muuzu) zinu kad neiespeejami buut labam adminam... man pasam savs serveris 1x nedela nonemu banus kuri paarsniedz 20+ nez vai visi ir patiesi bet visi uz permently vai vairak kaa 1000 stundas uzlikti unsure.gif lidz sim esosie admini kas normali uzklausa ppl ir maz... tape es neko neteiksu par jums sliktu vairs -lidz kadam laikam...-

__________________________________________________________________

NVM ... tik manas domas unsure.gif

nenemat personigi ... es to auksa rastito nedomaju launa praata... ;(

Edited by xxxhollowxxx
Link to comment
Share on other sites

thx surr par tavu laipno postu... bet man jav palicis galigi vienalga kamer nebano uz ip no foruma... laigan ir vel 100x vietas kur es sezu pie neta, speeleju cs + maajas es tikunta pa vasaru nevaresu pie neta seedet buus jasez citur unsure.gif

... upset.gif

VARAT AR NELASIT ZEMAK, TAS TIKAI MANAS DOMAS!!!

______________________________________________________________

kaut ar gribetos deell juusu atieksmes -kas vienmer man dirs neparko virsu un visulaiku apvaino utt..- visus nodirst, bet saprotu kaa admins esmu bijis daudzu (visu savu cs muuzu) zinu kad neiespeejami buut labam adminam... man pasam savs serveris 1x nedela nonemu banus kuri paarsniedz 20+ nez vai visi ir patiesi bet visi uz permently vai vairak kaa 1000 stundas uzlikti unsure.gif lidz sim esosie admini kas normali uzklausa ppl ir maz... tape es neko neteiksu par jums sliktu vairs -lidz kadam laikam...-

__________________________________________________________________

NVM ... tik manas domas unsure.gif

nenemat personigi ... es to auksa rastito nedomaju launa praata... ;(

Ja tu LOOTI slikti uzvedisies, tad admini tev saliks banus uz IP un uz nikiem un dzesis ara tavus postus un bus velti izliets udens (h2O), tapec parak uz nerviem tomer nebrauc siem!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

neuzskatu ka apr katra izpausmi jaliek bans forumaa, ja saakas rupjibas vai kada personibas aizskarsana tad citadaak (sikaak par so lietu nezinu, tapec runaju vispariigi)...

kaa jau zinaams, cs nespelee tikai 1 rase, 1 grupa, 1 apaksgrupa, 1 atvase, 1 persona, lai nebuutu nesaprasanos... cs spelee taa saucamie metaalisti, gotisti, repperi, urlas, satanisti, saldie puisi utt., un tiesi tapec domasana katram citadaak, un par to nevajadzetu cilvekus sodiit... jasoda par kada noteikta, deklareta punkta parkaapumu (respektiivi, foruma ieksejas kartibas noteikumiem)...

P.S. Atvainojos ja kads mani nesapratu, jo arii esmu pieskaitaams pie vienas no taam grupaam

smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

xxxHollowxxx , tev pasham ir savs stingrs viedoklis, par kuru tu esi gatavs cinities? vai peec katra posta tev jaraksta, nenenam veraa, es to taa nebiju domajis, nenemat launaa, tas ir tikai manas domas... Ja taas tiehsama ir tavas domas, tad aizstavi taas nevis snhuksti ka mazs suniits, un ja tev buss pietiekoshi labi argumenti (get real), varbuut tevii kaads ieklausiisies wink.gif

Link to comment
Share on other sites

"xxxHollowxxx , tev pasham ir savs stingrs viedoklis, par kuru tu esi gatavs cinities? vai peec katra posta tev jaraksta, nenenam veraa, es to taa nebiju domajis, nenemat launaa, tas ir tikai manas domas... Ja taas tiehsama ir tavas domas, tad aizstavi taas nevis snhuksti ka mazs suniits, un ja tev buss pietiekoshi labi argumenti (get real), varbuut tevii kaads ieklausiisies "

srry its only a dreem!

Link to comment
Share on other sites

"starp citu QUOTE nozīmē citēt "

srry es jav mejginaju bt man nesanaca sad.gif

nemaku izmantot to tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

cik diez ilgi veel shis cirks turpinaasies sad.gif kaadreiz shii bija interesanta sadalja, bet tagad taa ir paarveidojusies par spama paradiizi. Tas fakts vien, ka atverot suudziibu sadalju un redzot, ka hollow ir ieposteejis peedeejos 4 topicos peec kaartas - viss azarts zuud tos lasiit, jo taapat ir skaidrs, ka nekas vairaak par kaarteejo vinja gudro peerli, tur rakstiits nebuus...

Link to comment
Share on other sites

cik diez ilgi veel shis cirks turpinaasies sad.gif kaadreiz shii bija interesanta sadalja, bet tagad taa ir paarveidojusies par spama paradiizi. Tas fakts vien, ka atverot suudziibu sadalju un redzot, ka hollow ir ieposteejis peedeejos 4 topicos peec kaartas - viss azarts zuud tos lasiit, jo taapat ir skaidrs, ka nekas vairaak par kaarteejo vinja gudro peerli, tur rakstiits nebuus...

kaartejuo reizi man gigna kads neparko uzbrauc auguma :@

man taas patiesam ssak krist uz nerviem sad.gif ...

u just 're 2 selfish* man

edit: wow sanaca wink.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

kaartejuo reizi man gigna kads neparko uzbrauc auguma :@

Es nebraucu tev augumaa, bet gan lieku tev noprast, ka shii nav taa sadalja, kur TEV , uberkrutais spameri, vajadzeetu aizdirst katru topicu ar savaam veelmeem, iegribaam, suudziibaam un veel sazin ko! Prieksh tam ir domaata spama sadalja! Ej tur, uztaisi jaunu topicu...piem. "hollowa spama paradiize" un raxti ko veelies! Visas savas veelmes un sapnjus raxti tur!

Link to comment
Share on other sites

topicu ar savaam veelmeem, iegribaam, suudziibaam

ja nemaldos sita ir suudzibu sadala vaitad ne dry.gif ?? un iskatas akd bez manim te netiaki sudzibas ir dry.gif neskaties tikai uz mani bet uz visiem pirms kavtko man saki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...