Jump to content
GIGN Forum

Motorolleris


greEk
 Share

Recommended Posts

Noliec tiesibas ...

noper 150cc motoroleri un ej pie pareizajiem cilvekiem , samaksa kadus 50.ls vai vairak un vinji papiros ierakstis ka tew ir 50cc biggrin.gif

aaa... baigi kruta! Davai es tev 20Ls samaksasu, ja tavi cilveki man ko tadu izdaris. Tikai par galiem!

Varu deret, ka tu tikai atdris ko tev citi ir dirsusi, jo reali sita stele bija iespejama pirms 4 gadiem, bet ne tagad.

Beef

Link to comment
Share on other sites

Uz cik var izspiest rolleris ar 150cc

P.S. Cik maksā rolleris ar 50cc

aizmirsti par tiem 150 ccm. neviens to partaisit nevar.

LAbakaja gadijuma var notunet 50ccm un 80ccm. 125 ccm roleri ari parasti ir ar ierobezotaju, lai varetu rulet ar B kategoriju.

50ccm roleri maksa sakot ar 300Ls. es pats nopirku pirms diviem gadiem sievai luojiu par 260ls 2004 gada. gaja normali uz 50-60 (man vairak nevajadzeja) un tipa bija ok, lidz saluza siksna un vajadzeja remonta ieguldit kadus 40ls un es nopisos un beigas pardevu.

Atraki roleri iet ari uz 80-100. tie ir aprilijas un yamahas un tadi smuki sudeli. vienozimigi divtaktnieki un tuneti, jo netuneti 80-85 spiez. Tadi maksa sakot ar 600Ls un vispar labak tadus pirkt lietuva.

kas attiecs uz luojiu, tad tadus var jaunus panemt par 400-500Ls un domaju, ka savus 4000km nobrauks vispar bez teh problemam. pec tam pardod kadam par 300ls un buusi veiksmigi ticis valja! saprati!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...