Jump to content
GIGN Forum

Atkal par hokeju


Guest darek
 Share

Kuraa vietaa mes ierindosimies peec PC beigaam  

25 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gan jau ceturdaljfinaalos tiks...

Link to comment
Share on other sites

nuuu 6 vai 7 tas... taa vareetu buut... skatoties ka naakamaas speelees ar austriju, shveici un KANAADU nu nez nekaadas lielaaas ceriibas jau nav bet nu skatiisimies redzeesim... 4.gif

Die, bich! Austriju un Shveici mees izfukaasim kaa mazinjos! Vieta 6-8 HVZ, kaa (ne)paveiksies!!!

Link to comment
Share on other sites

Hi Hi !! es nobalsoju par otro vietu. Nezin kapeec bet man taa liekaas evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nobalsoju par 1. jovai tad briinumi uz pasaules nenotiek? new_silly.gif

tu ar mums taads briinums esi ! smiliez.de_82.gif

Nu itka tu nebuutu !!!

Sorry par smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

nuuu 6 vai 7 tas... taa vareetu buut... skatoties ka naakamaas speelees ar austriju, shveici un KANAADU nu nez nekaadas lielaaas ceriibas jau nav bet nu skatiisimies redzeesim...  4.gif

Die, bich! Austriju un Shveici mees izfukaasim kaa mazinjos! Vieta 6-8 HVZ, kaa (ne)paveiksies!!!

hmm cik es zinu austrija-kanaada nospeeleeja 2:2 taakaa ...

Link to comment
Share on other sites

nuuu 6 vai 7 tas... taa vareetu buut... skatoties ka naakamaas speelees ar austriju, shveici un KANAADU nu nez nekaadas lielaaas ceriibas jau nav bet nu skatiisimies redzeesim...? 4.gif

Die, bich! Austriju un Shveici mees izfukaasim kaa mazinjos! Vieta 6-8 HVZ, kaa (ne)paveiksies!!!

hmm cik es zinu austrija-kanaada nospeeleeja 2:2 taakaa ...

Nee ,nu cik es zinu Lv uzvareeja 2reiz RUS ,taatad mees i stipraaki par somiju,asv,slovakiju smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu! Slovaakiem mees padirsaam, taapeec par vinjiem gluzhi stipraaki mees neesam!

Un tas, ka Austrija ar Kanaadu nospeeleeja neizshkjirti bija baigais paarsteigums visiem, pat austrieshiem!

No taa nevar secinaat, ka Austrija ir tikpat speeciiga, kaa Kanaada, jo ar $veici vinja nospeeleeja 4:4, bet $veice Kanaadai padirsa 1:3! Un arii pret Franciju gan Ausrija gan $veice nospeeleeja vienaadi- sagraava ar 0:6, kameer Kanaada vinneeja tikai ar 0:3

Taa kaa viss var notikties, cereesim uz to labaako!

Katraa gadiiijumaa, hokejs smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...