Jump to content
GIGN Forum

Paliiga Cs Serveris


Recommended Posts

Vienkārši tev viņi nebija, un lūdzu ņem tagad nokačā un liec savā Servera Mapē/cstrike wink.gif

rolleyes.gif paldies ,es pat negaidiju ka jus ta man palidzesiet naughty.gif paldies!man jautajums,ka paspeleet uz sava serveri? ip savu ierakstt ar portu add server to favorites vai kaa?? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

varbuut var kads atsutit man savo serveri lai paskatiities ko es ne ta taisu un tad es savo partaisii6u,jo ar metamodu vispar console neatveras,visu uztaisiju ka tutorialaa bez kluudam 100% zaban.gif es neesmu mulkis,man ir savs muonline serveris,tur ir grutaak bet 6eit kaut kads kosjaks unsure.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

varbuut var kads atsutit man savo serveri lai paskatiities ko es ne ta taisu un tad es savo partaisii6u,jo ar metamodu vispar console neatveras,visu uztaisiju ka tutorialaa bez kluudam 100% zaban.gif es neesmu mulkis,man ir savs muonline serveris,tur ir grutaak bet 6eit kaut kads kosjaks unsure.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

nejau gruutiibas liimenis ir izshkjiroshais bet gan konsentreeshanaas un pacietiiba..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...