Jump to content
GIGN Forum

Html


Recommended Posts

Tā man ir radusies problēma ar HTML latvieša valodas koda <hed> taga ievietošanā!

karoča kods.

<META HTTP-EQUIV=?Content-Type? CONTENT=?text/html; charset=Windows-1251?>

Ievietoju kā tas jāievoto, lai kādu no interneta pārlūk programmām spētu atpazīt, ka ir izmantoti Latviešu burti. Daru tā kā jādar iekļauju <head> tagā.

<HEAD>

<META HTTP-EQUIV=?Content-Type? CONTENT=?text/html; charset=Windows-1251?>

</HEAD>

Tik tālu tā kā viss ir tad pievienoju <body> tagu, lai pārliecinātos ka strādā un nu protams ar pašu <html> kodu.

<HTML>

<HEAD>

<META HTTP-EQUIV=?Content-Type? CONTENT=?text/html; charset=Windows-1251?>

</HEAD>

<BODY>

Šis ir mans teksts!

</BODY>

</HTML>

Izdaru tā atveru ar kādu Interneta pārlūk programmu un pirmo buru atpazīst jebši (Š) pamēģinu savādāk atstājis tā kā kod ir tikai izdzēšu rindiņu (Šis ir mans teksts!)

un tās vietā ierakstu (ātrais meiking ar lielām garumzīmēm) protams iekavas neliku un tad saglabāju un atkal atveru ar interneta pārlūk programmu precīzāk ar Fire Fox un viņš neatpazīst šīs garumzīmes mēģinu vellreiz un skatos ka viņš man atpazīst tikai pirmā vārda latviskos burtus jebšu garumzīmes un mīkstinājumzīmes!

Šos variantus taisīju gan uz Notepad gan uz WordPad gan izmēģināju uz latviešu taisītās programmas HTML Pad 2005, bet kā nav tā nav atpazīst tikai pirmo latvisko vārdu pārējos neuzrāda garumzīmes un mīkstinājumzīmes!

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...