Jump to content
GIGN Forum

Mirc Bots?


Recommended Posts

Hmm gribeeju jau sen par shito vairaak uzzinaat bet kautreejos pajautaat rolleyes.gif taatad esmu redzeejis daudzos irc kanaalos tos saucamos "botus" kas automaatiski speej nobanot par spam un veel speej dariit visaadas fishkas..kaads nezin kaa vinju var izveidot vai iegaadaaties? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja godiigi es te "Counter-Strike & server mods/plugins" esmu redzeejis diezgan daudz jautaajumus par irc un veel viskkadaam fishkaam smile.gif tapec ienaaca praataa te kaadam pajautaat...

Link to comment
Share on other sites

[Jautajums saistiba ar mirc] (sry autor vnk negribeju jaunu topiku)

Vai ir iespeja sasaistit mirc ar CS 1.6 serveri...

Nu ka kko uzraxtot cs serveri kkac texts paradas kanala??

Nekas man jau nemaisa laugh.gif bet par to ka tu serverii uzraxti kkadu textu un tas paraadas irc kanaala shaubos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atsūti man privāto vēstuli, un sarunāsim deal - iedošu tev, tavām vajadzībām un vēlmēm nokonfigurētu botu ... ko saki ?

Piedāvāju iespējas/funkcijas:

1. Cheater report (kaut kas līdzīgs /calladmin). Piemēram, manā serverī, uzrakstot /admin cheateranick reasons ..... mircā parādas ka tāds un tāds spēlētājs izsauc adminu, jo uzskata ka tāds un tāds ir cheaters ....

2. Mircā pie komandas !online uzrāda, kas serverī online

3. Pie komandas !map parāda kāds maps serverī tagad

4. Pie !nextmap nākamo map

5. !time cik līdz map beigām

6. iespēja sazināties starp serveri un mirc

un pats labākais ....

7. nododot botam rcon komandas, administratori var uzlikt ban spēlētājam, nododot komandu botam privātajā .... piemēram manā gadījumā tas ir xban niker444 0 taapatvien ..... un es būtu banned ..... vari kvai slapot no mirc, da jebko .....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...