Jump to content
GIGN Forum

Chitu Raditajs?


Recommended Posts

es zinu ka vienaa serverii es iegaaju ar Bad_bay cheatu ( chiiteris neesmu bet vajag tak pameegjinaat lai zinaatu ko un par ko mest aaraa no sava servera..)

un tur paraadijaas (admins teica) taada fignja ka es lietojot Bad_boy

Link to comment
Share on other sites

es zinu ka vienaa serverii es iegaaju ar Bad_bay cheatu ( chiiteris neesmu bet vajag tak pameegjinaat lai zinaatu ko un par ko mest aaraa no sava servera..)

un tur paraadijaas (admins teica) taada fignja ka es lietojot Bad_boy

to nevis admins rakstīja, bet gan tu pats tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Paaudzies, pieņemies prātā, lasīšanas skilā un tad sāc taisīt serveri vai uzdot jautājumus, vēljovairāk lasīt atbildes.

Čītiem Ir auto say kā tu viņus ieslēdz un admins tak redz ka čatā parādās tur kautkādi sūdi I'm using BadBoy utt. new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Paaudzies, pieņemies prātā, lasīšanas skilā un tad sāc taisīt serveri vai uzdot jautājumus, vēljovairāk lasīt atbildes.

Čītiem Ir auto say kā tu viņus ieslēdz un admins tak redz ka čatā parādās tur kautkādi sūdi I'm using BadBoy utt. new_silly.gif

tu esi daunis vai taadu teelo...

tu redzeeji ko es uzrakstiju????

es rakstiju ka ADMINS caur amx_say teica sekojoshu fraazi :" IZRUBI BLJA BAD_BOY" a nevis kaut kaadu tur hu***u kaa tu tur rakstiji...

tas I'm using BadBoy nemaz neparaadijaas ..

skaidrs....

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

* Thesnake sets mode: +mozg QQ77izs

QQ77izs , TU pats automātiski to raksti "I'm using BadBoy" un tapēc viņš zin ka tu lieto.

Tas pats būtu ka tu vienk rakstītu "LOOOL ES LIETOJU CD-HACKU" tikai tev ir jaraksta pasham bet badboys raksta automātiski.

Link to comment
Share on other sites

tads vins vsp smiliez.de_2125.gif bla sitadu sen nebiju redzejis biggrin.gif

nu daudziem chitiem ir ta <-----lieto pogu END

un citi kuri no saviem webiem lauj kacat chitus plugina ieraksta piem. <----lieto pogu END (stiligais.oo.lv)

var pat pats ieej chitu faila un izmainit ko vien gribi tur uzrakstit vnk vaig macet wink.gif citi vispar nonem visu nost un nekas pat neparadas biggrin.gif (es ta nedaru)

Nu un no ta no kurienes tu vildi chitus tas ir ielicis to tekstu <-----lietoju bad boy u.t.t

VNK admins redzeja ka tev tads teksts paradas tapec vins ari teica lai tu vinus izsledz lol biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...