Jump to content
GIGN Forum

Ariii


Pallma
 Share

Recommended Posts

3x

Rakstu gari , censhos

Tiesiibas man - paldies

Niks vecs - Rocky Balboa

Suudabraalis smuks - neviltots

Tagad noveelots , tas jau cits , paardziivojums ..

Lai jau tiek aplausi - paldies .

Juus uzmundrinat , imponeejat (nav suudu) , ^%

Paldies .

Pallma

Admini - Puulcis , Sliicis , Krish, Pusdziive , Smukais plus oxijbeefs

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

3x

Rakstu gari , censhos

Tiesiibas man - paldies

Niks vecs - Rocky Balboa

Suudabraalis smuks - neviltots

Tagad noveelots , tas jau cits , paardziivojums ..

Lai jau tiek aplausi - paldies .

Juus uzmundrinat , imponeejat (nav suudu) , ^%

Paldies .

Pallma

Admini - Puulcis , Sliicis , Krish, Pusdziive , Smukais plus oxijbeefs

Em, par Paulu un Kalninju ir teikushi, ka shie politikaa nokljuvushi sagadiishanaas peec.

Tagadinjaas mums katrs slaps un bans buus apdzejots -_-

Link to comment
Share on other sites

ja tas nebūs krish (pie tam man īsti neticas, ka viņš tevi rekomendējis, bet ja nu pēkšņi tā ir, tad forši), tad es SPĒCĪGI šaubos, vai atradīsies kāds GIGN memberis, kurš tev tiesības uzliktu. par iemeslu varētu kalpot tava saikne ar to pirmo cilvēku, kurš tevi 'rekomendē'. ja meklējam citu iemeslu, varam paskatīties uz kādu no taviem warniem wink.gif

p.s. es tādu adminu pusdziive vai Half-Life GIGNā nezinu. smuko gan te daudz, tikai tad kuru tu domā? care to elaborate?

Link to comment
Share on other sites

ja tas nebūs krish (pie tam man īsti neticas, ka viņš tevi rekomendējis, bet ja nu pēkšņi tā ir, tad forši), tad es SPĒCĪGI šaubos, vai atradīsies kāds GIGN memberis, kurš tev tiesības uzliktu. par iemeslu varētu kalpot tava saikne ar to pirmo cilvēku, kurš tevi 'rekomendē'. ja meklējam citu iemeslu, varam paskatīties uz kādu no taviem warniem wink.gif

p.s. es tādu adminu pusdziive vai Half-Life GIGNā nezinu. smuko gan te daudz, tikai tad kuru tu domā? care to elaborate?

Pulkvedis kopš "roku laušanas" vairs nav izcēlies un tie warni ir 2gadus veci. Ironiski ir tas, ka "Pulcis" var būt admins tikai tāpēc, ka kopš bustera uzlikšanas vecos banus noņēma.

krish man liekas ir domāts cits, jo šaubos, ka Pallma pazīst mūsu krishu. Pat ja tas ir mūsējais, atbildēt viņš nevarēs, jo ir Šveicē.

mani vairāk imponē pats topika teksts. Baidos ka viņu vienkārši īsti nesaprotu. Varbūt jāsaēdās sēnes lai dalektu.

Jebkurā gadījumā - what Pain said.

Link to comment
Share on other sites

Rocky Balboa gadijumā nebija viens no 10 Pulca piereģistrētajiem nikiem ar tiesībām? smile.gif

Lai nu kā aceros džeku pirms paris gadiem kurš piereģistrēja vairākus nikus. Ar vienu prasa tiesības un ar pārējiem REC sadod. Tādā veidā iegūst vairākus nikus ar tiesībām. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...