Jump to content
GIGN Forum

Driver 1999


thug life
 Share

Recommended Posts

Vai kaads atceras taadu speeli uz PlayStation Driver. Viena no manaam bernibas pirmajaam speleem uz PS. Ljoti gribeetos uzspeleet vinju, vai kaads nezin kur sho speeli var dabuut uz PC? un kaa palaist? Paldies smile.gif

vispār, man ir kompī, bet neatceros, kā dabūju, laikam kkur internetā novilku, meklējot caur googli! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vispār, man ir kompī, bet neatceros, kā dabūju, laikam kkur internetā novilku, meklējot caur googli! smile.gif

Njaa, es arii ar googles tanti kaadas 2 h parakaajos, tomeer neveiksmiigi, ja atrodi savaa pc, varbuut vari atsutiit? ljoti gribas pakaveeties berniibas atminjaas. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ja ir ps diska , noka4ajat no [ outlaw.lv ] ps1 simulatoru wai ka tur bija war tur ar dabut ps2 similatoru , bet domaju torrentos noteikti jabut - veiksmi meklesana ! cool2.gif

Es outlawaa atradu Driveru. Arii to PS simulatoru atradu, tikai es tur mukjiijos bet nekas nesanaaca, kad grib atvret driveru ar to simulatoru, vienmeer kkas nojuuk zaban.gif tieshaam nezeligi gribas uzspelet smiliez.de_2477.gifconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...