Jump to content
GIGN Forum

Wall Of The World


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ir skaidrāķs par skaidru, ka šī siena nekad uzcelta netiks.

bet nebēdājat kvēlie atbalstītāji, jūs sevi ne vien būsiet ierakstījuši vispasaules lohu reģistrā, bet arī būsiet devuši savu artavu šī visiem pieejamā, ērtā reģistra izveidē un uzturēšanā. Rekomendeju vēļ pa 3.50 paņemt sertifikātu, ka esat reģistrējušies. Tā būs lieliska iespēja oficiāļi apliecināt, ka esat idioti arī brīžos, kad nebūs pieejams dators/internets.

Link to comment
Share on other sites

ceru, ka pasaulee cilveeki buus nedaudz optimistiskaaki, nekaa sheit, un noziedos taas simboliskaas kapeikas projekta realizeeshanai...

Jo padomaajot, par to, ka hvz cik peec tiem gadiem, kad 8. pasaules briinums buutu pabeigts un es vairs neseedetu pie pc dienu dienaa un negaidiitu nedeeljas nogali, lai pieliktu gjiimi...aizbraucot uz turieni un ieraugot tur savu vaardu justos vnk lepns, par to ka esmu pielicis pirkstu 8. pasaules briinuma...

40.gif

Es jūtos lepns jau tagad - ieejot lapā, izlasot visu info, ieraugot, ka reģistrējušies 2165 cilvēki, es nopriecajos, ka redz es gan neesmu idiots.

Neliela viela pārdomām...lai 3 gados sasniegtu 2 miljonus cilveku, kuriem reģistrējoties kautkas vispār itkā sāk notikt ar šo pieminekli visas pasaules idiotiem (ne jau būvniecība, tā sākas pie 65 milj cilvēku - kautkāda tur darbības simulācija..) - katru dienu šajā lohu reģistrā ir jāpiereģistrējas tikai 1820 cilvēkiem smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest spirgala
Ir skaidrāķs par skaidru, ka šī siena nekad uzcelta netiks.

bet nebēdājat kvēlie atbalstītāji, jūs sevi ne vien būsiet ierakstījuši vispasaules lohu reģistrā, bet arī būsiet devuši savu artavu šī visiem pieejamā, ērtā reģistra izveidē un uzturēšanā. Rekomendeju vēļ pa 3.50 paņemt sertifikātu, ka esat reģistrējušies. Tā būs lieliska iespēja oficiāļi apliecināt, ka esat idioti arī brīžos, kad nebūs pieejams dators/internets.

ROFL KOPTERIS! lmfao.gif! 4.gif

Ja nebuus , puse kas samaxaaja atbrauks , noskjuures visu Riigu! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

ROFL KOPTERIS! lmfao.gif! 4.gif

Ja nebuus , puse kas samaxaaja atbrauks , noskjuures visu Riigu! cool2.gif

Spigrala , idots esi , kapec tu doma ka visi brauks uz riigu???

Surr , neizklausas ka tu ari butu kautkads gudrs , ja projekts netiks istenots visa nauda aizies uz sarkano kurstu , evilmad.gif laj arstetu tadus ka tevi

Link to comment
Share on other sites

Guest spirgala
Spigrala , idots esi , kapec tu doma ka visi brauks uz riigu???

Surr , neizklausas ka tu ari butu kautkads gudrs , ja projekts netiks istenots visa nauda aizies uz sarkano kurstu , evilmad.gif laj arstetu tadus ka tevi

No sākuma iemācies rakstīt pļegur.

Un nebrauc auguma , tajā ekrāna pusē liels vecis esi!

Diezvai tu man kaut ko tādu dzīve pateiktu.

Ej blato uz saviem bērnu dārzniekiem , nevis uz mani!

Link to comment
Share on other sites

Surr, iesaku neko nedirst par nereaalo 8. pasaules briinumu, kura sastaavdala buus liela dalja shii foruma iemiitnieku (vai arii kaa tu vinjus nosauci cilveeki, kuri sevi ierakstiijushi lohu registraa), jo driiz atnaaks Pulkvedis un noliks tevi pie vietas kaa to izdariija ar maniim smile.gif

P.S. Ar Pulci joki mazi!

Link to comment
Share on other sites

Labaak nogaidiishu !! Nav ko metaat 3.5Ls pa labi un pa kreisi tikliidz kaut ko sadzird! rolleyes.gif

Man nepaliktu labaak no taa , ka nakts viduu es pamostoties iznaatu ka mans vaards ir uz kaut kaadas tur sienas !! Bet iegutie liidzeklji ja 2m nepieregojas ir cēli , visu cienju !

Man jau liekas ka shis izgaziisies ! ( bet taas ir tikai manas domas ) !

Link to comment
Share on other sites

Surr , neizklausas ka tu ari butu kautkads gudrs , ja projekts netiks istenots visa nauda aizies uz sarkano kurstu

Puisīt pirms dirst, izlasi viņu līguma nosacījumus. Puse summas aiziet sarkanajam krustam,pārējo viņī patur sev. Btw, iesakui painterešēties par Sarkanā Krusta pārstāvi - visai skandaloza persona, kurai pagātnē ir bijusi pāris skandāliņi par izsaimniekošanu...

Bencik, man arī ir piedavājums - man ir lauku māja, kuru tākā laiks rekonstruēt. Es tavu vārdu tur ieskrāpēšu uz sienas jau tagad par 3.5 latiem, un nebūs mistisku nosacījumu par 2,000,000 dalībnieku reģistrāciju - man pietiks, kad būs pietiekušīes 100 cilvēki.

Te neiet runa par santīmpišanu - projekta rīkotējus es cienu - tikai es ņirdzu un ņirgšu par lohiem kuri ir tik viegli uzmetami un kas ir viņu mērķauditorija.

Surr, iesaku neko nedirst par nereaalo 8. pasaules briinumu, kura sastaavdala buus liela dalja shii foruma iemiitnieku (vai arii kaa tu vinjus nosauci cilveeki, kuri sevi ierakstiijushi lohu registraa), jo driiz atnaaks Pulkvedis un noliks tevi pie vietas kaa to izdariija ar maniim smile.gif

Nu bet tas, ka cilvēki kuri ir pataisīti par lohiem un piedevām ir ielikti internetā publiskai apskatei 4.gif cenšas visiem spēkie sevi "otmazaķ" ir tikai normāli.

Link to comment
Share on other sites

Lai jau taa buutu, esmu lohs ko man tagad dariit smile.gif

Visgudraak jau ir noraudziities no augshas uz tiem jefinjiem,kas maksaa taadu pikji, man nav zheel par 3,50 Ls kaut kur iesaistiities, ja kadam ir tada - personiskaa probleema. Es domaju ir veerts pa 3.50 riskeet ?

Link to comment
Share on other sites

Lai jau taa buutu, esmu lohs ko man tagad dariit smile.gif

Visgudraak jau ir noraudziities no augshas uz tiem jefinjiem,kas maksaa taadu pikji, man nav zheel par 3,50 Ls kaut kur iesaistiities, ja kadam ir tada - personiskaa probleema. Es domaju ir veerts pa 3.50 riskeet ?

Lieliski, ka uzķēri manu domu. Man ir jautri nemaksājot 3.5 ls un nepataisot sevi par muļķi un nespītējot savas loģiskajam saprātam. Tas ir ne tikai vieglāk, bet arī krietni jautrāk.

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki, negribu apvainot nevienu personīgi - vienkārši man ir argumentēts, pamatots viedoklis, ka šis projekts ir apmetiens, grandiozs, bet visai prasts, un tajā ir 2 puses - apmetēji un apmestie.

Attiecīgi - es paturu savas tiesības paust savu viedokli un par šo situāciju uzjautrināties. Pārējais ir tikai un vienīgi tēlaini izteiksmes līdzekļi smile.gif

Protams, atvainojos, ja kādu esmu aizskāris personīgi, bet pārsvarā to tomēr vajadzētu uztvert kā ironiju - es taču patiešam neiešu nevienu te mācit, kur nu vēļ gruzīt par to, kā jūs esat iztērējuši 3.50 smile.gif Bet tik un ta paturu tiesības par to paņirgāties smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet tik un ta paturu tiesības par to paņirgāties smile.gif

un es paturu tiesības tevi iesūdzēt

LR Krimināllikuma 156.pants noteic: ?Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbību soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz desmit minimālajām mēnešalgām.?
Link to comment
Share on other sites

Hmm. Ar tevi atļaušos sarunāties mazliet nekorektākā formā. Respektīvi pis sūdu nūģi!. Un tagad fiksi ņem un saglabā ekrānattēlu, izdrukā un rītdien fiksi vico uz tuvāko juridisko pakalpojumu biroju. Domāju, ka tevi visur sagaidīs atplestām rokām.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Hmm. Ar tevi atļaušos sarunāties mazliet nekorektākā formā. Respektīvi pis sūdu nūģi!. Un tagad fiksi ņem un saglabā ekrānattēlu, izdrukā un rītdien fiksi vico uz tuvāko juridisko pakalpojumu biroju. Domaju, ka tevi visur sagaidīs atplestām rokām.

moš aizej dirst? thumbsup.gif

ne1 tev neliek maksāt tos 3.5 Ls. ja kāds ir samāksājis, tad tā ir viņa izvēle un nevajag tāpēc viņam dirst par to virsū.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tev es nediršu virsū sakarā ar 3.50, bet drīzāk gan tapēc, ka intuitīvi jūtu, ka esi viens šausmīgi nūģisks eksemplārs smile.gif. Es pat tev varētu uzsaukt tava vārda ievietošanu šajā pasaules idiotu reģistrā, jo jūtu, ka tu tur tīri labi iederētos sadaļā "paštaisnie pamuļķi"

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

izskatās diezgan grandiozs projekts, kas gan, pēc manām domām, netiks realizēts. nu nav man ticības, ka latvieši spēs kaut ko uzcelt. ja izdosies, ienākumi protams būs + vēl Liepājā elektrību ievilks thumbsup.gif

pats laikam būšu pieskaitāms pie tiem, kam ir pofig par to visu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tev es nediršu virsū sakarā ar 3.50, bet drīzāk gan tapēc, ka intuitīvi jūtu, ka esi viens šausmīgi nūģisks eksemplārs smile.gif. Es pat tev varētu uzsaukt tava vārda ievietošanu šajā pasaules idiotu reģistrā, jo jūtu, ka tu tur tīri labi iederētos sadaļā "pastaisnie pamuļķi"

bļēē, kaut man būtu tāda intuīcija kā tev confused.gif tad es maybe varētu intuitīvi sajust, ka tev ir mazs krāniņš un tu viņu staipi diršot citiem virsū un bezmaz vai pasaki, ko citi ēd pusdienās, (šitais komats ir jāliek?) pēc 1 komenta

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Hmm. Ar tevi atļaušos sarunāties mazliet nekorektākā formā. Respektīvi pis sūdu nūģi!. Un tagad fiksi ņem un saglabā ekrānattēlu, izdrukā un rītdien fiksi vico uz tuvāko juridisko pakalpojumu biroju. Domāju, ka tevi visur sagaidīs atplestām rokām.

10cms.gif par šito un 10cms.gif par

Lieliski, ka uzķēri manu domu. Man ir jautri nemaksājot 3.5 ls un nepataisot sevi par muļķi un nespītējot savas loģiskajam saprātam. Tas ir ne tikai vieglāk, bet arī krietni jautrāk.

surr laugh.gif Man ir līdzīgi, tikai man nenāk smiekli par tiem cilvēkiem, drīzāk žēl, ka tie organizētājpidiņi dabū naudu.

Es šito topiku ignorēju, jo domāju, ka mazi duraki te runā muļķības, bet izskatās, ka daži lieli arī ir smile.gif

cash - tu drīz mani nobeigsi laugh.gif Negribi iekopēt vēl kādu Krimināllikuma pantu? laugh.giflaugh.giflaugh.gif Āāāāā, ržuņimagu.

Vispār konkrēti rēcīgi. Atkal jūtu, ka galīgi nesaprotu cilvēkus, kas šitam mēslam spēj ticēt (lai gan man ir aizdoma, ka viņi netic, jo vienkārši nedomā).

ai, labais smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...