Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Es arii gribeetu uzzinaat!!! Mad.Y tev izdevaas kko dariit ar manu izveidoto topiku?!?! Ja gign ir uz windowsa server, tad tiesaam buutu intresanti,noderiigi uzzinaat kaa juus aizsargaajiet savu serveri?! Mosh padalieties informaacijaa ar mirstigajiem rolleyes.gif

Edited by breiny
Link to comment
Share on other sites

Nē man pašam aizsardzības nekadas pagaidām! Man vienreiz laikam pakara serveri lidz ar visu kompi smiliez.de_2477.gif tkaa gribu atrak dabut!

nu vo tur jau taa lieta ! ka visiem tas besiiii!!! smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif taadus idiotus sist blad un pakaar zem kakka curaam1!!!! manu variantu neesi meeginaajis ?kid , ja kko atrodi , dod zinu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

saproti, ja vareetu nobanot ! bet ir taa ka ir taada proga npxk kur tu ieraxti ip adresi piespied hack it un gatavs servers nohakots , pat nevajag nekaadaa cs aiet !@

vaitad firewall tas nebuutu jablokjee?

Link to comment
Share on other sites

Caur to programu var ari uzlinuxa serverus karinat!!!

Vaitad?!?!? nevar !! linuxam ir laba aizsardiziba! es zinu taadu priolu ja megina uzkarinaat tad piemeeram ja seveirm ir 21 slots , tad kad meginasi uzkarinaat nekas neizdosies,bet raadisies favoritos 25/21 tip speleetaji!

ja taa windowsam vareetu buutu zajebis

Edited by breiny
Link to comment
Share on other sites

Bērnudārzs ... minējums, ka GIGN ir uz Windows, vispār ir smieklīgs ...

Pliks linux serveris nav pasargāts pret exploit - tā to sauc ...

Protams, ka serveris, kurš vēlas nodrošināt labu uptime un atpazīstamību, cīnīsies pret exploit - izdomās aizsardzību ...

Runājot par tēmu ... manā izpildijumā top CS server patch, ceru ka izdosies, kā ieplānots ... bet nu uzreiz pasaku - kur ieguldīts darbs, tur vajag atalgojumu ...

Pagaidām spēju piedāvāt aizsardzību uz jebkuras engine (linux), izmantojot firewall (iptables), kā arī savu engine_amd64.so, kas nereaģē uz exploit ...

Windows gadījumā mēģinu iebraukt un uztaisīt ...

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Bērnudārzs ... minējums, ka GIGN ir uz Windows, vispār ir smieklīgs ...

Pliks linux serveris nav pasargāts pret exploit - tā to sauc ...

Protams, ka serveris, kurš vēlas nodrošināt labu uptime un atpazīstamību, cīnīsies pret exploit - izdomās aizsardzību ...

Runājot par tēmu ... manā izpildijumā top CS server patch, ceru ka izdosies, kā ieplānots ... bet nu uzreiz pasaku - kur ieguldīts darbs, tur vajag atalgojumu ...

Pagaidām spēju piedāvāt aizsardzību uz jebkuras engine (linux), izmantojot firewall (iptables), kā arī savu engine_amd64.so, kas nereaģē uz exploit ...

Windows gadījumā mēģinu iebraukt un uztaisīt ...

ok ! ceram uz tavu palidziibu smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...