Jump to content
GIGN Forum

Blad


Homie
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: WolfBlade

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: www.razerzone.com

BAN] Iemesls banam: reklama

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 39 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 10 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: Tev ir banaans (id1576), vairaak informacijas konsolee

Kicked :Tev ir banaans (id1576), vairaak informacij

psc kaada reklaama neviens tikunta taja weba neietu ... saprastu ja man niks buutu www.bajgiekileri.clan.su tad ta ir reklama jo ir latvieshu sajts u nredzams ka mejginatur dabuut vairak tautas .. bet taadaa saitaa ka www.razerzone.com tiem kuriem vajg to saitu tie jau sen zin taadu un iet tur peerk , kuriem nevajg tiem ari nevajg u nvispar kkads stulbums uz 10 stundam banot par reklamu vareja vnk izkikot ar resoan : nomajn iniku vjaj pats admins nomajnit man niku un viss gl ... ne obligati vajg banot psc... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, imo shis toch nav gadiijums, kad taa buutu surogaatreklaama, taa kaa es atljaushos banu nonjemt. attiecigi geks ari pareizi saka - ja ienaak geks un caur SAY nospamo "nAciEt uz 159.188.46.72 jAwnS kRuc KOntEr-sTrikE sErWerIs", tad tas imo pelnijis perm banu (mana prakse), savukart shada gadijuma geks jau nevienam ar to neuzmacas. sliktakaja gadijuma vareja izmantot xnick (ja ar niku reklame, piemeram, fano.lv, lol). wolfbladeam un citiem shis tad ir ieteikums - nakamreiz ja nezinat, ko reklamee, tad vajadzetu parbaudit, pirms pienjemt sankcijas.

Link to comment
Share on other sites

es teiksim klondaiku nebanotu, nē smile.gif

kā jau teicu - katram pašam jāvērtē, bet tas tavs piemērs gluži nav ikdienišķs iekš GIGNa un arī ne tuvu tas briesmīgākais (skat. manu iepriekšējo poustu).

Link to comment
Share on other sites

Man nav kick tapēc banoju. Ja tā nav reklāma kas tad tas ir? Konkrēti man nepatīk tādi niki. Kāpēc tev niks nevarēja būt vienkārši bez tā www? Kur prikols?

Man vajadzētu iet tajā adresē un skatīties kas tur ir un tad domāt banot vai nebanot vai ka? Gribēju nobanot uz 10 minūtēm, bet man bišķin sajuka. Piedod ja vari wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es kko nesaprotu?Ja ir "www"razerzone.lv Ta ir TIRAKA REKLAMA.Tur pat manuprat nau nekadas starpibas.Nu tas tapat es gribu reklamet savu jauno WEB vai serveri.Ienaku ar name www.cs.kso.lv Reklama nau?vai ar cs.kso.lv..

Laikam es nereali kludos ja domaju ka shim zellim vajadzeja likt PERM BANanu jo tomer sakas ar www un beidzas ar lv.

Es nezinu ko teiks mainadmins.Manas Doma sir tdas ka BANanas ir jaliek lielaks. 76.gif

Edited by uvex
Link to comment
Share on other sites

Es kko nesaprotu?Ja ir "www"razerzone.lv Ta ir TIRAKA REKLAMA.Tur pat manuprat nau nekadas starpibas.Nu tas tapat es gribu reklamet savu jauno WEB vai serveri.Ienaku ar name www.cs.kso.lv Reklama nau?vai ar cs.kso.lv..

Laikam es nereali kludos ja domaju ka shim zellim vajadzeja likt PERM BANanu jo tomer sakas ar www un beidzas ar lv.

Es nezinu ko teiks mainadmins.Manas Doma sir tdas ka BANanas ir jaliek lielaks. 76.gif

smiliez.de_2428.gif

PS. Vinjsh, atshkjiriibaa no tevis, nereklameeja kaut kaadu ljevo serveri un taa vien liekas, ka bans buus TEV!

Link to comment
Share on other sites

A kāda starpība, kāda adrese tajā nikā? Da lai ir kaut vai "fr33h0rs3assrape.pr0n.com", bet ja džeks nevienam neko nesaka un neuzbāžas, tad kur problēma? Bļeģ, nav fakin pohuj, vai viņš ar to kaut ko noreklamē, vai nē? Klantags moš arī ir reklāma, kāds vēl pasērčos uz to vārdu un kaut ko atradīs ( klana lapu, piemēram )...

Link to comment
Share on other sites

A kāda starpība, kāda adrese tajā nikā? Da lai ir kaut vai "fr33h0rs3assrape.pr0n.com", bet ja džeks nevienam neko nesaka un neuzbāžas, tad kur problēma? Bļeģ, nav fakin pohuj, vai viņš ar to kaut ko noreklamē, vai nē? Klantags moš arī ir reklāma, kāds vēl pasērčos uz to vārdu un kaut ko atradīs ( klana lapu, piemēram )...

pilniba piekriitu

un uvex stfu.gif ... zb jau

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...