Jump to content
GIGN Forum

Anime Trakers


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Drizuma buus atverts trakers jauns, veltiits tikai ANIME-anime muzika utt.

Dazi man prasija, lai nosharoju savu cieto prieks si labuma, es padomaju, lai nemocities isti atversu trakeri, kaneka sakuma ieguldijuma varu ielikt 300gb anime naughty.gif .

Pastastisu, kas gaidams tur, KIBA(full ru), sailormoon(full ru) Naruto 200+ Bleach, Earth girld utt CItu brinumu smile.gif

Sobrid vel neversu vala, bet galigaja stadija jums uzrakstisu te adresi, lai savaktos ladetaji smile.gif Jo iesakuma es vienigais busu kas razdajot.

p.s Sonedel meginasu jau atvert (sobrid stradasana notiek pie dizaina).

Adrese http://torrent.xbpw.lv ka4at failus iesakat ar utorent un azeroth ar citiem x3

p.s.s Tie kas velas ari but power lietotaji, kas var likt savus torrentus ar Anime+aprakstu ar atplestam rokam gaidisu smile.gif

Iesakeit ko LIKT

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Nu es sarakstu publiceju, iesakumam, varu paturpinat. Kas man kolekcija ir.

Blood(all) Chrono Crusade[01-24 of 24] (all) Dragonball GT 1-64(all) DragonballMovie earth girl arjuna (all) Elfen Lied [Rus] yu yu hakuso 1-112 Zaion - I Wish You Were Here Slayers.

Tas ir pirmais hdd, vel ir otrais kurs pagaidam ir haosa unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

rembo, Tu krievs esi, ka viss krievu valodaa ? un ja tas viss ir krievu dual audio, tad visa tava "kolekcija" ir zemee metama. wink.gif

Pilnigi piekriitu Ru tulkojumi totally sucks !!!

Ja kaut kas buus ENG varbuut arii kaut ko novilkshu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ok, 'filmas' varētu arī neredzēt, bet tv seriālus gan, sākot ar pašu sākumu un līdz brīdim, kad Tsubasa tiek uz pasaules čempionātu or something. es ticu, ka ar to viss stāsts nebeidzas, bet tieši ar šo sēriju (notikumu) RTL II pārstāja rādīt šo seriālu, manos 'jaunības' gados. eh, nostaļģija.

Link to comment
Share on other sites

AAA sis anime smile.gif es visas serijas redzeju pa RTL 10 vai rtl7 isti neaceros kanalu.

Zinu ka mega lol ta bumba lidoo tam supazai vai ka vinu tur sauca.

HMM a ka no ta web novilkt 36.gif failu ta daudz, a novilkt easy neko nava sataisijusi.

p.s ja kads zin uzrakstiet pamacibu ka n ota web noviolkt kaut ko.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...