Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mūžīgais karš - Dievs ir vai nav, politiķi ir korumpēti vai nav, esam visumā vieni vai neesam, iphone ir sūds vai nav, androīds ir labākais vai nav, win8 ir sūds vai nav...

Par telefonu neviena slikta vārda nevaru teikt - pats lietoju un esmu apmierināts. Runa iet par to sēdēt pie veikala durvīm vai nē.

Link to comment
Share on other sites

es neaizstāvu neko, vienkārši saku - ja tu nepērc, tad vienkārši gudri nepļūti un staigā

That's the point! Pirkt vai nepirkt ir katra izvēlē, aifons, androīds or somehting else. Bet cik jukušam ir jābūt lai idilizēt dzelzs gabalu kas....ZVANA!!!!! ????? Mna pašam piemēram mājās ir divi iPadi, bet tas is fucking dzelzs gabals. Viņsš dara savu darbu. šaubos ka ka 90% ifounu lietotājiem ir iespēja nopirkt viņu par tādu summu, kuru viņu maciņš pat nepamana. Bet kŗans jau nepaliek garāks un pupi nepaliek lielāki. Kā bij, tā palika. Tiaki nedēļa izveistota pie veikala.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nākošajiem būs normālāka baterija, ar kuru var vismaz 2-3 dienas normāli lietot trubu, būs normālas kvalitātes bildes arī pustumsā, ne lietojamība tikai dienasgaismā, izlaboti bugi ar to, ka ķerās kamera (ieejot kameras uzstādījumos, brīžiem nevar iziet ārā ar home...) tad varbūt būs vērts vēlreiz pārmaksāt, pagaidām plānā vēl pusotru gadu ar 4s nostaigāt. Bet tas, kā viņiem mākslīgi ceļ cenas diezgan attur no iegādes, jo tā jau sen izskatās, ka apple spēlē uz to, ka tas telefons ir vienkārši dārgs... Vertu telefoni arī ir dārgi un viņus pērk, līdzīga politika.

Link to comment
Share on other sites

Man vienmēr ir paticis lasīt viedokļus par telefoniem, bet vēl rēcīgāk bija, kad forumā karoja par operatoriem, kurš tjipa labāks.

Man ir gan iphone5 gan LG G2, abi patīk, abiem gan ir savi plusi, gan savi mīnusi. Kopsummā man patīk android, jo softam var dabūt visādus grafiskos uzlabojumus (tobiš smukākus pulksteņus, klaviatūrai fonu mainīt, bla bla bla un ta tālāk), un aifonā man patīk, cik labi kalpo programmas. Kā par piemēru varu nosaukt skype. NAHUJ UZ ANDROID viņam NAV do not disturb ikona, izskatās, ka cilvēks nav online. Tā ir vienīgā lieta, kas mani šobrīd reāli kaitina, bet nu ko tu padarīsi. Over all, kā jau minēju, katram savi plusi un mīnusi. Tas, ka nevari atļauties telefonu, kas tikko no rūpnīcas izsprādzis, ir cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

LTV1 pēc šīs intervijas,nobloķējusi visus 1:1 raidījumus :D

Vakar vēl cilvēki bija izbrīnīti,kpc nevar apskatīties un zem neejošā video rakstīja savus secinājumus par šo interviju,beigās LTV1 izdzēsa visus komentārus un aizliedza vsp komentēt šo sadaļu :D

jautājums,nepatīk kritika? :D

Edited by LaukuAviize
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...