Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Video editošanas topiks ir nedaudz pamiris, tāpēc uzrakstīšu savu sāpi šeit. Ar Fraps ir ierakstīta video saruna caur skype, bet gribās uztaisīt background un izgriezt/salikt video lodziņus horizontālā kārtībā. Nu kā ļoti līdzīgs piemērs varētu kalpot šis video

https://www.youtube....BY-iZHcHjVmt6Ji . Māku daudzmaz strādāt ar Sony vegas, bet vēl nevaru izpīpēt kā to visefektīvāk un bez čakarēšanās izdarīt. Pieņemu, ka tajā video katrs lodziņš ir ierakstīts atsevišķi, sarenderēts un pēc tam ar pan&crop tūli sabīdīts kopā ja lieto sony vegas. Varbūt arī kļūdos un kāds var mani palabot. Par palīdzību varu uzsaukt lielo aldarīti.

Edit: Tā ir ka nelieto Vegas kādu laiku, aizmirsās par "track motion" tūlīti :)

Edited by Kaposts
Link to comment
Share on other sites

Lielo?

Es gribu lielo un mazo, kā arī vidējo, bet garšīgu, tādu kreptīgu. Varētu ar labu viskiju aizstāt arī. Sajutu šodien silto pavasari ar vēju. Sagribējās ar visīša glāzi uz balkona pasēdēt. Ieslēgt savu mūziku, iemest ļuļķi mutē, un kaifot.

Link to comment
Share on other sites

Explain please.

You want to marry or not ? :D

Es postojot seit vairak kaa 10 gadus neesmu nevienu "virst" pasutijis, iznemot muusu striidu ar biifiju, bet tam vismaz bija racionals iemesls :D

Katra zina juutos loti labi zinot, ka man netrauce 2vi posti no Superrembo :)

Link to comment
Share on other sites

You want to marry or not ?

Ofc, bet nezinu kas īsti būs ar manu erašanos uz gign2014. Ja būsšu, tad man būs bremzes, atšķirībā no iepriekšējā gada un mūsu 2 promiļļu draivu ar bīfiju :D

Link to comment
Share on other sites

Apgaismojiet mani. Man ir official win7. Es gribu windu uzmest svaigu, pa jaunam. Kā man to ērtāk izdarīt? Serial key man ir uzlīmēts uz kompīša sāniem.

nokachaa origjinaalo image no microsoft lapas un vadot ieksha aserial no uzliimes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...