Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja ir nauda, tad ir nauda, nav nekādas atšķirības, vai viņa aug kokā vai neaug, vērtība ir viena un tā pati. Arī strādājot lielā uzņēmumā tu strādā sava priekšnieka (darba tēva/mātes - senčiem) pakļautībā, tad sanāk, kaut tev maksā 1k Ls, tas nav tas pats, kas pašam par sevi izgudrojot jaunu iekārtu no mātes dabas resursiem, to patentējot un pārdodot nopelnītie 1k Ls? ? :)

Dīvaini, ka jauni cilvēki vēl tā šķiro, cilvēku kārtas (kastas) nekur nav pazudušas un nepazudīs, viņas ir tikai iegājušas citās gultnēs, kāpēc ir jānosoda tos, kam ir paveicies ar naudu? Par naudu ir pofig, ja galvā čalim skaidas, tad naudai viņa dzīvē tāpat nav vērtības un par to nav jāskauž :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nebraukšu augumā un mierīgi paskaidrošu. No Kanādas, caur radiem, man atsūtīja veco iPhone 3GS. Kā jau zināms, tad Kanādā nav ne Tele2, ne LMT, ne Bite, un tāpēc, lai es varētu ielikt savu kruto ZZ, man vajag atbloķēt telefonu. Bet, ja tu esi atbloķējis telefonu pats (jailbreak), tad tu vairs nevari izmantot appstore un lādēt apps. Vai nav dīvaini?

Link to comment
Share on other sites

Nebraukšu augumā un mierīgi paskaidrošu. No Kanādas, caur radiem, man atsūtīja veco iPhone 3GS. Kā jau zināms, tad Kanādā nav ne Tele2, ne LMT, ne Bite, un tāpēc, lai es varētu ielikt savu kruto ZZ, man vajag atbloķēt telefonu. Bet, ja tu esi atbloķējis telefonu pats (jailbreak), tad tu vairs nevari izmantot appstore un lādēt apps. Vai nav dīvaini?

Agrāk bija instalous. Tagad nemāku teikt kā saucas. Palasi 4pda.ru - tur faq par to tēmu ir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nebraukšu augumā un mierīgi paskaidrošu. No Kanādas, caur radiem, man atsūtīja veco iPhone 3GS. Kā jau zināms, tad Kanādā nav ne Tele2, ne LMT, ne Bite, un tāpēc, lai es varētu ielikt savu kruto ZZ, man vajag atbloķēt telefonu. Bet, ja tu esi atbloķējis telefonu pats (jailbreak), tad tu vairs nevari izmantot appstore un lādēt apps. Vai nav dīvaini?

Kā nevar lietot tad appstoru? man ir breikots un appveikals strādā kā strādājis.

Link to comment
Share on other sites

Kā nevar lietot tad appstoru? man ir breikots un appveikals strādā kā strādājis.

Man ar ar vienu iTrubu bija tāds stāsts, ka breikoju trijos veidos - nestrādajā appstors, t.i. - nerādīja ne vienu appu un search arī neko neuzrādīja

Link to comment
Share on other sites

Guest Tuubijs

Dīvaini, ka jauni cilvēki vēl tā šķiro, cilvēku kārtas (kastas) nekur nav pazudušas un nepazudīs, viņas ir tikai iegājušas citās gultnēs, kāpēc ir jānosoda tos, kam ir paveicies ar naudu? Par naudu ir pofig, ja galvā čalim skaidas, tad naudai viņa dzīvē tāpat nav vērtības un par to nav jāskauž :)

heij, dīvaini ir tas, ka to saki Tu, jo biji viens no tiem, kas sākumā mani nicināji, neskatoties uz to, ka tu, ka gana dahuja gign`a biedru ir braukuši caur mani, lol, un tagad skandini hujņu, kas aplienica manis teikto (pirms gada!!!)!!!

Okey, tas ir pavisam cits story un es sagaidu, ka šas džeki mauks pilnu hujņu ar to, cik viņi ir balti un nevainīgi, cik esmu bijis slikts un tā..., bet nu, tak atbrauc uz UK, iekārtojies caur mani un tad runā, tak te netā visi ir riktīgi prātvēderi līdz brīdim :)

ok, nevermind, par tēmu, ja reiz tu pērc ābola tehniku, pohuj, planšeti vai trubu, tak ir jārēķinās ar to, ka appi būs pa maksu (zinot to, cik maksā attiecīgais stuff, nepērkot uz nomaksu). Protams, ka var uztaisīt visus jailbreikus, etc., bet, ar to tu padirs visu savu garantiju, attiecīgi, ja kaut kas nopisās (kas atkal ir dikti reti), tad attiecīgi vari reķināties ar papildus naudas izdevumiem.

Bet nu, skopais maksā divreiz, tas tak visiem ir zināms :)

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka var uztaisīt visus jailbreikus, etc., bet, ar to tu padirs visu savu garantiju, attiecīgi, ja kaut kas nopisās (kas atkal ir dikti reti), tad attiecīgi vari reķināties ar papildus naudas izdevumiem.

Lošara pat par savu trubu neko nezin un par garantijas servisu tā pat.

Link to comment
Share on other sites

Tu joprojām nejēdz iebraukt tēmā, paveikties ar naudu un krāmēt kastes UK par, ar LV algu salīdzinoši augstām naudiņām (kur tāpat cilvēks dzīvo līdzīgi kā LV strādājot kaut cik apmaksātu darbu) pilnīgi noteikti nav viens un tas pats. Vispār nesaprotu kāpēc par darbu UK sāki muldēt. Un kādēļ tu te atgriezies, ja zini, ka izspers atpakaļ nekurienē? Tu piederi pie tiem, kas (it kā) ķer baigo piķi, bet galvā skaidas pēc manis teiktā.

Vispār man nebija jāatbild, arī jaunais konts suspendots, jo kā mēs zinām, par multikontiem liek banu. Pamatoti.

Link to comment
Share on other sites

Šitādu dienu kā vakar, sen nebiju baudījis :) Visu dienu auksti ali, arā +30 :) metra attālumā dīķis, otrā pusē grills ar visādiem labumiem,... Tikai ir 1ns bet :DD šodien mugura ir sarkana kā krabim un sāp, značit ja sāp, tad āda ies nost... :(

Link to comment
Share on other sites

Šodien 0.46 savu super uber grandbook darbu pabeidzu :).

Vaditajs jau paspēja apstiprināt ka okej.

346Lpp 73 literatūras avoti 25 zinātniskie avoti.

Diplomu taisot, programmējot nonācu pie slēdziena ka tuvāko gadu vairs ni ni ar programmēšanu :D

Link to comment
Share on other sites

LMT Rīgā. Pēdējās 2 - 3 nedēļas regulāri zuda 3G zona, kur agrāk tā bija stabila. Tas pārgāja, toties tagad zvanu kvalitāte ir briesmīga, sajūta, ka otrs sēž mucā (gan 2G, gan 3G). Operators izlaidies vai truba uz garantiju jāstiepj?

Link to comment
Share on other sites

Vakarā jāuztaisa restore, ja nepalīdzēs, tad garantija. Telefons pēdējā laikā vispār kaut kāds debīls palicis - bieži neļauj atbloķēt ekrānu, galerijā bildes hvz kāpēc rāda tikai uz 50% izmēru etc. iPhone 4S, jailbreakots nav.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...