Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

otrais feils jau šodien. Tev galīgi neiet...

Spēle ir Ultima online, tikai retais kurš šeit uzturas zin tādu vai ir vispār spēlējis

Joprojām kapāju uz Old Oskom... ^_^ tā kā nothing is forgotten :)

PS: pārkvalificēties no snowa uz slēpēm ir fucking grūti... Piektā diena un es joprojām braukāju kā veca ome...

Link to comment
Share on other sites

hzm, šodien nelabi nodarbina doma, vai man vajag uz ziemassvētkiem uzdāvināt sev 5. sifonu..

davai, kāds atrunā mani. nu nah man viņu :D

labāk naudu investēt bērnu drēbītēs.. :D :D :D :D

naaaaaat

paņēmu note 2, tagad varu kontrolēt podu ar viņu ^^ iespējas vairāk kā saprašanas.

Link to comment
Share on other sites

Ujj, man uznāca smiekli :D atvainojiet :D

hm, Es tieši par to runāju,

Neteikšu ka man kauns bet nu: man senči šķīrušies, tad visiem z-svētki asociējas ar ģimenes kopā sēdēšanu mājās, ēšanuy mandarīnu piparkūkas sveču gaismā, tad nu lūk, man tā nav, protams es varu sēdēt izmirušajā Valkā ar Māti mazo brāli un māsu, un protams ar Mātes jākli, ar kuru es nekad nerunāšu (tam drošvien ir savs iemesls) :D Vai arī iedomājos, aizbraukt atkal līdz Rīgai pavadīt z-svētkus ar miesīgo Tēvu Rīga, bet negribas visu to vakaru pavadīt tur mājā un skatīties tv un grauzt piparkūkas, gribas iziet cilvēkos un tā,

Ai, domāju ka neviens nenojauš manu situāciju, jo protams, visiem ir laimīgas ģimenes, un visi sēž mājās ģimenes lokā, ēd z-svētku pārtiku un jauki runājas.

Un Vienkārši iedomājos šeit iepostot, jo iespējams, kādam arī nav šis z-svētku sajūtas un vēlas viekārši vakarā iedzert kādu alu, nejau runāju tur izmisuma dēļ vai tādēļ ka man nebūtu draugu, man draugi ir vairāk nekā vajag, tikai nejau Rīgā.

Eh, tu man tavs posts čista lika pārdomāt visu, godīgi. Vispār negribējās nemaz svinēt ar visiem radiem un ģimeni, bet tgd saprotu, ka jāpriecājas par to, ka tāda ir :)

Link to comment
Share on other sites

Cienījamais, es viesojos slēpošanas prieku kūrortā. Te procenti 95 sēž uz "podsosa" visu dienu. Kad lido ar 70km/h nost no kalna tas izdzertais karstvīns izvēdinās kā benzīns karstā dienā. Es kaut arī neatbalstu alkoholismu, bet dzert un poedzerties ir divas dažādas lietas. I admire your sporting shit, bet nevajag spriest par pārējiem tikai slikto ieradumu dēļ... Es zinu ka es nekad sportists nebūšu, es savu veselību uzturu līmenī, un cenšos kā nekā tomēr likvidēt dažreizēju dzerstiņu sekas.

Link to comment
Share on other sites

Sorry par uzbraucienu, boring, sūdīgs garīgais man šodien.

Arī man garšo alus un citas lietas, arī man bija kaitīgs ieradums, bet es taču par to katru dienu nerakstīju forumā. Kā gribas pīpēt. Baigi labi nopīpējos. Varētu uzpīpēt. Ejam uzpīpēt? Eu, kādas cīgas tu pīpē? Varētu uzpīpēt, bet jāstrādā. Varētu pastrādāt, bet pīpēju. Es pīpēju, ko tu?

Besī to visu laiku lasīt (vispār kāpēc es to daru? :) )

36am5u.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu, izņemot kaķīšus. To nevar būt par daudz.

Atcerējos vienu jociņu-spociņu tēmā...

Šodien tu spēlējies ar vīriešu sirdīm, bet pēc 10 gadiem tu spēlēsies ar saviem 40 kaķiem, kuce! :D

Sportiņš un tad aliņš un tad vīniņš un tad poxiņš un tad... aij, labi, nekaitināsim krii ^_^

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...