Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

interesanti gan kaa tev tas izdevaas, ja oblogaataas braukshanas ir 14 akadeemiskaas vai kaa tautaa pienjemts 7 reizes!!!

Ja izvēlies pareizu autoskolu un māki runāt ar pasniedzēju viisu var sarunāt.... :) + jēga man tur braukāt tās 14 stundas ja var redzēt ka man tās 14 stundas nevjaag, citur varu ieguldīt tos pāris latus.... just saying.. :)

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Nu saki ka ir lēcas. Vai tad viņš lieksies iekšā Tev pa logu un pārbaudīs, vai tev tās ir ieliktas?

jaa, jaa, aizmirsu pierakstit, so pats mediciniskas izsniedzejs pachuksteja prieksa :D

moderato, ir dzirdeti visadi gadijumi, ari taa kaa tu saki, draugs taa arii tika cauri, BET samaksat instruktoram pa minimalajam gan vajadzeja, kurs tad atsakas no free money?

Nez kapec vel ir iesedies praataa, ka instruktori ir piesaistiti autoskolam, kurai nu kurs, par ko vins maksaa dalju no iekasetas naudas par brauksanam., bet instruktoram atkal bonuss tads, ka autoskolas iesaka savus instruktorus, rada klientuuru vai ari tas bija tikai tiem instruktoriem, kas pasi ta sledz ligumus pec saviem ieskatiem. Vai arii es tagad smagi murgoju kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

ModeratO 14 ir obligaataas kas ir jaaizbrauc, un neskatoties vai tev vajag vai nevajag vinjas visas, tev par vinjaam buus jaasamaksaa tikuntaa. ne jau obligaataas nosaka autoskola, bet csdd!!!

p.s. no 18:00 speeleshu biljardu zelta boulingaa, ja kaadam veelme var pievienoties ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

ModeratO 14 ir obligaataas kas ir jaaizbrauc, un neskatoties vai tev vajag vai nevajag vinjas visas, tev par vinjaam buus jaasamaksaa tikuntaa. ne jau obligaataas nosaka autoskola, bet csdd!!!

p.s. no 18:00 speeleshu biljardu zelta boulingaa, ja kaadam veelme var pievienoties ;)

naudinja teica, ka mums par tevi ir tik liels pohuj, ka pat nezinam kur to likt :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ModeratO 14 ir obligaataas kas ir jaaizbrauc, un neskatoties vai tev vajag vai nevajag vinjas visas, tev par vinjaam buus jaasamaksaa tikuntaa. ne jau obligaataas nosaka autoskola, bet csdd!!!

Ir jaizbrauc, bet to cik tu reali izbrauksi nosaka instruktors, un uz papīra var sarakstīt kaut vai 60x, butu braucis, kaut patiesība tik 1x ... :D

Link to comment
Share on other sites

Ir jābūt 14 braukšanām pa 45 minūtēm APMAKSĀTĀM. Nahuj instruktoram sev pist naudu? Varbūt tiešām, ja kāds ģimenes draugs tā vēl varētu tikt cauri. Kāpēc es neesmu Rīgā? :// Nekas, jāiet aizliet seja šepat Liepājā. Pārmaiņas pēc kaut kas izņemot metalu jāpadzer.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...