Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Njā, man pēdējā laikā tulkot ir nācies dikti mazos izmēros un dikti maz, in general. Tīri papraktizēties patīk, atsvaidzināt angļu un krievu valodas zināšanas. Pat savu dzimto valodu mazliet piekopt sanāk :) Bļin, es jūtu, ka pusi no čemodāna piekrāmēšu ar medaliem :D

Link to comment
Share on other sites

+ Braukšanu autoskolā izbraukāju ar 5 reizeēm un ar pirmo noliku csdd eksamenu :D Nevaru nepalielīties :D

interesanti gan kaa tev tas izdevaas, ja oblogaataas braukshanas ir 14 akadeemiskaas vai kaa tautaa pienjemts 7 reizes!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

interesanti gan kaa tev tas izdevaas, ja oblogaataas braukshanas ir 14 akadeemiskaas vai kaa tautaa pienjemts 7 reizes!!!

Ja ir paziņas, var bez. Es braucu ar drauga krusttēvu. Nobraucu 3 reizes - saka mauc uz csdd un nepis man smadzeni. Pēc nedēļas jau apmazgājām tiesības...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ir paziņas, var bez. Es braucu ar drauga krusttēvu. Nobraucu 3 reizes - saka mauc uz csdd un nepis man smadzeni. Pēc nedēļas jau apmazgājām tiesības...

Da man tas pats, 5as braukšanas bija un tajās pašās instruktors nevis man baigi kautko mācija, bet skatījās uz Sievietēm gados, un ar mani sarunājas, O ši laba ne? :D Es biju šokā, :D Un vēl mašīnā braucot varējām pīpēt :D Daudzreiz instruktoru pie skolas veikala satiku galīgā vafelē ar dvuļām rokās :D za to noliku :D

Link to comment
Share on other sites

man ir kaut kads 0.5, sliktak redzu taalumaa, ielika, ka vajag brilles, pajautaju, kas man tagad jabrauka ar brillem buus? uz ko vins atbildeja, ka nee(bet tads esot nolikums, ka jaieraksta gan ir, pats neatbalstot to :D), bet nu ja gadisies izcili piekasigs ments un nems pa pilnu programmu, tad gan var piekasiities.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...