Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

gribu sev plānu na šaru

nu mūzikas licence tev ir jāpērk pie AKKA/LAA, izcenojumi tur ir un cena atgarīga no kluba telpas kvadrātmetriem vai arī var ņemt uz cilvēku skaitu. PAr dzīvo mūziku nekas nav jāmaksā, tikai ja nu pašam izpildītājam, jo tās jau ir viņa autortiesību mantiskās tiesības atskaņot savas dziesmas, protams, ja tomēr kāds trinkšķinās kaut kādu Metallica, tad ir savādāk. Dzīvojamo māju atrašanās attālums ir pofig, pirmo reizi ko tādu dzirdu, tu kaut pirmajā stāvā dzīvojamajai mājai atvērt klubu, galvenais ir trokšņu līmenis. Lieta, kuru tu nekādi nevari atrisināt, ja pie kluba apmeklētāji piesārņos, čurās pa stūriem utt., tad kaimiņi tev čakarēs dzīvi ar regulāru PP izsaukšanu. Kā reiz šitādu šņagu mācos, tu gribi daudz, maksā :D

Link to comment
Share on other sites

Kā nevar izdarīt? Ir tak logiem tās līmplēves, nav kaut kādi speciāli trokšnu necaurlaidīgie stikli (ir tak, varbūt kāds zin sīkāk?) un kā ar kaut kādiem iekšējiem apdares materiāliem, kas mazina trokšņu līmeni? Tas man tikai tā, lai ir ko pie info piemest, tomēr dzīvā mūzika jau nav tas pats kas big7 electro madness uz pilnu katušku 12 naktī :D

Vispār dzirdēju, ka vēl pagājušogad LV bija tikai kādi 3 sertificēti skaņas mērīšanas aparāti ar kuriem mērīt skaņu tieši tāda tipa trokšņiem... Tas cik daudz čurās ap stūriem man diži vienalga, bet lielākoties kluba mērķauditorija ir solīdi cilvēki, tā kā tas būtu mazākais par ko uztraukties, pārējiem Drošības birojs krānus aplauzīs ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ir trokšņu izolējošas gan sienas, gan stikli, kurš gan to nezina {:

Un es tagad pati interesējos par mums nepieciešamo trokšņu izolējošo sienu, līdz ar to sanāca noskaidrot, ka tie, kas piedāvā, piedāvā to pašu reģipša variantu, reģipsis cipa labi slāpē troksni, ebt tas ir jāliek biezā kārtā.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ir trokšņu izolējošas gan sienas, gan stikli, kurš gan to nezina {:

Un es tagad pati interesējos par mums nepieciešamo trokšņu izolējošo sienu, līdz ar to sanāca noskaidrot, ka tie, kas piedāvā, piedāvā to pašu reģipša variantu, reģipsis cipa labi slāpē troksni, ebt tas ir jāliek biezā kārtā.

nevis biezā kārtā, bet gan divas plāksnes kopā, tas arī viss.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa vidam liekot akmens vati ( parastais rockwool no Depo labi der ) un reģipša sienu dubultā kārtā. Bet nedrīkst aizmirst arī par griestu un grīdas līstēm, ka tās arī ir jāaplīmē ar skaņu izolējošo lenti, kā arī logi un durvis, un griesti, labākai trokšņa slāpēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Zobs sāp nežēligi, nekādas zāles nepalīdz, vējš apūta zobu tagad visu dienu mokos sapēs..... ar sāls ūdeni pāŗskaloju mazliet atvilka un tad atkal sāpes parādas.... :( Ir vēl kāds paņēmiens pret zobu sapēm?

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Zobs sāp nežēligi, nekādas zāles nepalīdz, vējš apūta zobu tagad visu dienu mokos sapēs..... ar sāls ūdeni pāŗskaloju mazliet atvilka un tad atkal sāpes parādas.... :( Ir vēl kāds paņēmiens pret zobu sapēm?

! Es neuzņemos par šo nekādu atbildību !

Alcohol has many medicinal uses. If you have a tooth ache consider pooling whiskey over the affected area. The gums will absorb the alcohol and numb the area. After a minute or so of pooling the alcohol over the area, you may spit out the excess.
Link to comment
Share on other sites

Zobu skalojamā līdzeklī alkohola koncentrācija arī ir liela, nav obligāti ar viskiju skalot un pēc tam spļaut ārā. Man personīgi žēl būtu :D Hexorals, Nimesils vai jebkurš zobu skalojamais līdzeklis ar spirtu saturā palīdz mazināt sāpes un iekaisumu, kā arī remdēs sāpes.

Link to comment
Share on other sites

Zobu skalojamā līdzeklī alkohola koncentrācija arī ir liela, nav obligāti ar viskiju skalot un pēc tam spļaut ārā. Man personīgi žēl būtu :D Hexorals, Nimesils vai jebkurš zobu skalojamais līdzeklis ar spirtu saturā palīdz mazināt sāpes un iekaisumu, kā arī remdēs sāpes.

Nu jā to es zinu, ja man nebūtu beidzies vēl nebūtu problēmu... šodien drusku vieglāk kaut arī naktī esmu gulējis 3h, jau 3 dienu pēc kārtas... bac... Aiziešu nopirkt 0.3 un japaskalo mute.. :D

Link to comment
Share on other sites

Bet fiziski neko pret trokšņu līmeni nevar izdarīt. Raksti zajavas, liek sodus, sodus apmaksā un aplis sākas no gala. Piemērs, D-Style. Ja vari, Epix, tad nokomentē sīkāk.

Tu jau visu pateici, tur nav ko komentēt, tev tos sodus liks visu laiku 250, 250, 250 un viss, tāda nu mums tā likumdošana - administratīvajiem sodiem, tas nav tā kā kad iestājas kriminālatbildība, ja tu vienreiz kaut ko izdari, velreiz un tad skatas jau bargāk, izpiš tevi pēc pilnas programmas. Par dstyle neko nezinu, tik cik no ziņām, neko arī tur vairāk nav ko zināt, viņiem ir dziļi pajāt un maksāt sodus atmaksājas.

Biju pa brīvdienām aizšāvis uz Jūrkalnes pusi, braucu butēs, nevienu buti nedabūju, bet dabūju 3 mencas :D viena 3kg, 1kg, liekas zem 1kg(~800-900g). Bet nu 3kg un 1kg mencas izvilku vienā reizē, uz abiem gruntenes āķiem. Visi ūberpro makšķernieki nobālēja manā priekšā, skaudība jūtama, ar savām butītēm tik sēž :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...