Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jūs te pāris reizes nedēļā lielaties par lieliskajiem smēlieniem, tajā pašā laikā gūdijs vairs nelielās forumā, bet tā vietā, viņš klusi un aktīvi trenējas pa vakariem!

Jums līdz Gūdijam ir tikpat tālu, cik no no Liepājas līdz mēnesim! Nekas personīgs, tiešām! Ļoti ceru, ka šis teksts jums liks vēl vairāk trenēties šajā respektablajā sporta veidā!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

edit : nu goodmen's nestāv mums klāt, bet gribētu ar viņu iepazīties pie šādas alus mucas :D

Protams ka es Jums nestāvu klāt,kāmēr Jūs tur ķēmojaties...Kā jau T0masS teica, līdz manam līmenim ,tev vēl tālu un galvenais ka es turpinu kačāt skillu , un manī ir iedvesma turpināt audzēt skillu :) Vismaz līdz šī gada beigām...

Link to comment
Share on other sites

Protams ka es Jums nestāvu klāt,kāmēr Jūs tur ķēmojaties...Kā jau T0masS teica, līdz manam līmenim ,tev vēl tālu un galvenais ka es turpinu kačāt skillu , un manī ir iedvesma turpināt audzēt skillu :) Vismaz līdz šī gada beigām...

Gūdij, šaubos ka "nākamjā gadā vairs nedzeršu" tev diez ko līdzēs :D

Link to comment
Share on other sites

Goodij, nospraust robežu kaut kam ir debīlāk par debīlu. Datuma nospraušana atkarības izbeigšanai ir jau gļēvuma pazīme, un ja tev nepietiek gribasspēka, lai pārstātu momentā, kad par to aizdomājies, tad nospraustais datums tev nepalīdzēs.

Nerunāju no pieredzes, bet tavā gadījumā tas ir skaidrāks par skaidru.

Link to comment
Share on other sites

eh ap 4 riitaa pieregojos PS turniiram, bet beigaas atluuzu, bet par cik biju chipliideris ar visu atluuzshanu paliku 5 vietaa :)

p.s. pa visu sho laiku cik esmu speeleejis nezinaaju kas ir knockout turniiri :). izdeviigi, izsleedz 5-6 gabalus dabuu klaat 3-4$ + veel par pirmo vietu kapeikas.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Protams ka es Jums nestāvu klāt,kāmēr Jūs tur ķēmojaties...Kā jau T0masS teica, līdz manam līmenim ,tev vēl tālu un galvenais ka es turpinu kačāt skillu , un manī ir iedvesma turpināt audzēt skillu :) Vismaz līdz šī gada beigām...

Nu protams gūdij nestāvam klāt, jo tik liels skills vēl nav uzkačats.... Brauc uz mednieku svētkiem, tur vienmēr var tā uzkačāt skillu... =D Gūdij, cik litru šņabis tevi var nogāzt? :D

Ja nemaldos tad 25l muciņa...

Psc, tagad pamaz krāt naudu atkal mašīnas maģīm un subim un tumbām, pietiks nodzert naudu... biju jau savācis naudu maģim, un huj nodzeru + benzīnam nauda aizgāja lai uz ballem tiktu... :D Audi 100 c4 2.6 mazliet ēd man... :D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam interesē-

Pārdodu 2x Gigabyte HD4850 kartes:

http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=2856#sp

Pēc izskata šādas, ganjau ka kods arī ir tas pats. Diemžēl nav iespējas šobrīd pārbaudīt precīzi. Pirktas kopa ar pc komplektā no kaut kāda kantora, tādēļ nav nekādu iepakojumu, ir tikai grāmatas abām kartēm, iespējams arī kaut kur ir disks.

No pirkšanas brīža tās lietojis ir mans tēvs, tāpēc overklokotas vai kā savādāk mocītas tās nav. Kādu gadu atpakaļ esmu mainījis termopastu un tīrījis no putekļiem tāpēc varbūt būtu vēlams nomainīt termo pastu pie prikšanas.

Cena: 55Ls par abām.

Atsevišķi tiek pārdotas gadījumā, ja abām kartēm ir pircēji vienlaicīgi, taču tad cena par karti ir 30Ls!

Atrodas Rīga, Ķengarags. Sliktākajā gadījumā centrs. Ar pastu, diemžēl, nedraudzējos.

Link to comment
Share on other sites

Mana veiksme nebeidz mani pārsteigt. Eju no veikala, jau tumšs un iejeot pagalmēs es pats to neredzot iesperu pa akmeni, kas aizlido diezgan tālu tieši veikala skatlogā, paldies dievam viņs nenodaras skādi, bet tur stāv aiz stūra pašvaldībnieki kā reiz. NU WTF? Protams ka mani uzreiz uzskata par vardarbīgu huligānu un nākas minūtes 10 skaidroties kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...