Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Katra gada 15. spetembrī ja tev ir sakrātas pilnas 364 BM klase kāpj uz augšu un attiecīgi pei OCTA standarcenas tiek pierēķināts noteikts atlaižu procents. Ja tu uztaisi crashu kurā esi vainģis, tad klase krītās un pie standarta cenas ir piemaksa.

Vai tad nebija siim te dienam iisaks periods ? Man liekaas ka bija 9 meneshi... Izlabo ja kludos.

Link to comment
Share on other sites

lavrx kulinaars :eat:

http://www.spoki.lv/...a-Lavass/595410

Smuki, lakoti nagi :D :D :D

Bet nu tas ir viņa darbs, to var redzēt pēc

10.

Vajadzētu nonākti pie šāda rezultāta, ja gadījumā neizdodās tad tinam visu vaļā un mēģinam kamēr izdosies :)

Viena sīkaļa, kad pats vēl tāds biju, sētā vienmēr bāza visur kur var to -i klāt, ēsti, braukti, skrieti, spēlētiesi, dzerti, stulbsi un viens čalis bija, kas vispār rāva klāt - isa, kad kāds prasīja kā viņu sauc, viņš teica Jancisa :DD Tolaik baigi kretinēja, tāpēc tagad tā esmu pamanījis arī Lavrixā šito īpatnību ^_^

Link to comment
Share on other sites

turkebab, kebabs uz upiishu ielas, parejie osta duumus.

esmu taisijis majas kebabus, noperc galju(pec izveles), noperc merci, es pirku to spilvas kjiploku, galju sagriez kubicinjos, krasni iekshaa uz 10-15 min uz 220 gradiem, ja pareizi atceros, protams visi salati, sipoli un ko tik vel gribi kebabaa. Ar pašu turzu, kur to visu piXaat(nu tik debils vards :D) iekshaa esmu izmantojis to pašu lavašmīklu, ko LAVRx, to lavāšu sagriez pa pusēm, uztaisi tūtiņu, esmu vel izmantojis arī santa marias taas kebabu miiklas, bet nu tas ir baigi mazaas, tris kebabi jaaped, lai butu paedis. Kad viss sataisits iemaucu uz 5min uz 70 gradiem krasni, lai vins butu silts, jo kamer tu taisisi galja bus atdzisusi.

Pagajusaja nedelja uzkodam uz hokji taisijam šito

iesaku :D Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Arī nbiuju, bet istambula baigi labais. Izrādās ka agrāk tas kebabs bija pāri ielai no manas tagadējās dzīvesvietas. Tagad tur ir sūda grilburgers...

grilburgers ir ok, burgeram savdabiga taa meerce, bet galja garso labi, kebabs ari labs. Vot suuds ir tas chiko chiken vai kaa tur, tur gan viss ir pilnigs suuds, burgers rokas juuk aaraa, frii ir paarsaaliiti un vispar garso pec kartona utt.

Link to comment
Share on other sites

Šodienas deju meiģinājumā mazliet pacentāmies... 4. stundas meiģinājujms ar paštaisītu alus mucu, 2 l pipariņa un 4 šampja pudelēm... :D Kopumā jūtos labi, vienīģi pēc dejas laikā staipišanās mazliet sāp maliņas...

kti4m74qf48mf7hm1uzi.jpg

Edited by ModeratO
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...