Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

eueue, ir kada spele kas ir +/- lidziga GTA vai Saints Row? skraidi apkārt un vopšem dari ko gribi.

GTA visi apnikuši un Saints Row 3 iziets un vobšem ar apnicis.

Postal nepatīk, vajag kaut ko reālāku.

Mafia arī nav tas. anyway paldies

Nesen iznākusī spēle : Sleeping dogs

Edited by slyer66
Link to comment
Share on other sites

starp citu, ļoti nice spēle. gta + saints row + china + ir pat jādomā (t.i. no mentiem neaizbēgsi ar w + <- -> un jebkuru čali neatsitīsi ar 2,3 sitieniem kā gta vai sr)

atvainojos par dp, nepamanīju :whatever:

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Vecāka odziņa, saldāka suliņa :DD

Bet nu tiešām, ja tas vecais hlams nav konkrēti kopts un pārveidots, tobiš iegrūsts baigais žūksnis, tur par komfortu nav ko diži domāt nemaz. Ja cilvēks ir kaut kāds veco vāģu fanāts vai restaurētājs, tad jau saprotama lieta, bet sakasīt 20k usd, lai tādu nopirktu sev un brauktu, nu diezgan dīvaini, it īpaši priekš LV.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es nonoliedzu ka es kaut kādu tādu gribētu braucamo. Bet jautāju cita iemesla dēl. Pazīstams cilvēks to lietu restaurē, un bija cerējis atrast kādu zinošu cilveku, kurš ir ņēmies ar šadu braucamo.

Tev finanses nepietiks

Good one... :french:

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Da labi... Dzīt no amerikas vecu, izļurkātu charger ir sūdīga ideja! :D

Tā tikai liekas, ka filmās kruti autiņi! Atdzīsi, sapratīsi, ka nearko neatšķiras no veca golfa vai veca nojāta merša! Protams miljonāriem kas var atļauties restaurēt ir ok ideja! :D

Tas ka tu pats neesi ne meegjinaajis restaureet ne arii neesi braucis ar shaadu autinju ir uzreiz saprotams, jo tad tu taadu marazmu nebuutu rakstiijis.

nevajag buut miljonaaram lai restaureetu!!! Luuk piemeers:

Saakums + jau nedaudz apstraadaats -

l_8817444.jpg

Finiš kā konfekte -

l_223001732.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es jau neko! Es tikai nesaprotu kur prieks no tām low end kvalitātes mašīnām, kas braukā uz baloniem un ļum kā galerts... Nav tur kaifa! :D Tīri pontam ir ok, bet kvalitatīvi un efektīvi braukt tu nevari ar auto, kuram vadības nav vispār!

Tā tīri intereses pēc: Cik sen Tev jau ir tiesības un ar kādām mašīnām ikdienā pārvietojies? :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau neko! Es tikai nesaprotu kur prieks no tām low end kvalitātes mašīnām, kas braukā uz baloniem un ļum kā galerts... Nav tur kaifa! :D Tīri pontam ir ok, bet kvalitatīvi un efektīvi braukt tu nevari ar auto, kuram vadības nav vispār!

pamatskolniekiem to nesaprast ;)

Link to comment
Share on other sites

Muskuļauto dzīvē nav nemaz tik forši kā jūs domājat. Daudz esmu atradies Pontiac Firebird (3rd, 4th gen) un Pontiac Grand Prix (1st gen) tuvumā, lai izdarītu pāris secinājumus. Pirmais auto der tikai, lai pazīmētos ar izskatu un pakūpinātu riepas. Viss pārējais ir dirsā - neērts, maz vietas, vadāmība 0. Otrais atkal ir pārāk liels, lai ar viņu normāli pārvietotos pa pilsētu. Der tikai Rīga - Daugavpils braucienam, kas gan nav visai reāli, jo ēd 40l/100km. Toties auto ir kā braukājoša viesistaba.

Pieclitrīgo (tomāts) Firebird "dragreisā" izdrāza 2l Mazda 626 3rd gen. Griezes moments ir, jaudas nav.

Vecie amerikāņu auto ir aksesuārs, nevis normāls pārvietošanās līdzeklis.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pavizinaats chargerii, camaro vel shados taados, arii lielajos kugjos. Man likaas tiiri erti. Vadaamiiba ir taa ka govij, bet tak nevienam nav aizliegts nomainiit suuda amortizaciju uz cietaku.viss bazars ir par to, ka tam ir jabuut sapnim, nevis gribeeshanai paziimeties.

Man zinams kekss braukaa ar camaari, ne suuda nesudzaaas. Es tikai ar skepsi skatos uz gaazes iekartu taadaa autoo ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...