Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pēc pusstundas miega naktī pamostos ar nereālākajām sāpēm ausī. Tāda dūcoņa un šņācoņa un kaut kas tur iekšā šiverējās. Pec 2 stundu mocībām aizsoļoju līdz slimnīcai, kur man pasaka, ka dežūrējošais terapeits un ķirurgs man ausī nerakāsies. Papilināja ūdeni ausī pusotru stundu no vietas, no kā man radās auss iekaisums un beigu beigās tas parazīts pats izčāpo ārā. No rīta vēl dabūnu braukt uz polikliniku pie LORa, kur šis man izraksta tonnu ar zālēm un smērēm un tam vēl plusā veselu darba dienu papisu, kuru man neviens neatmaksās.

Ideāls nedēļas iesākums, don't you think?

Link to comment
Share on other sites

Nu fūj. Jums neveicas, un es tā negribētu, lai kaut kas tik briesmonīgs apmeklē arī mani. Jau no domas vien, ka kāds ausī varētu ierāpot un zuzināt tur... ghnghghghgjnhkfhjdfhg.

Es vēl šodien uzzināju, ka ērces iesūcoties ādā un ierokas tur, paliekot zem ādas ar tādu kā ādas kunkuli. O_O

Vajag steidzīgi .. nekur mežos vairs neiet!

Link to comment
Share on other sites

Česotka varētu būt vēl pretīgāka - pirkstu starpās ielien mazi parazīti, sadēj tur oliņas un tad tev zem ādas tur vesela kolonija bakstās, bet tu tikai kasies, paverot viņiem kanālus tālāk un tālāk savā zemādas taukslānī. Iedomājies to pretīgo sajūtu :D

Link to comment
Share on other sites

Viņus siltums pievilina, vot arī pidars ielīda ausī. Sāpes pamatīgas, tas ir DAUDZ sāpīgāk nekā tev roku salauž vai pa seju dauza. Nē, nopietni! Sāpes ir nepanesamas, tu esi gatavs uz jebko, lai tikai tev to pidaru izdabū ārā. Ūdenī tie maitas neslīkst, bet gan peldas krauliski. Uz atpakaļu paiet nevar, apgriezties arī ir par šauru, vot arī tikai bakstās uz priekšu...

Link to comment
Share on other sites

Tev gan lielas ausis, ja jau kaut kādi mošķi tiek iekšā. Neesi domājis par mazgāšanu? :D Joke time.

Vispār man šitā ir bērnības trauma no kaut kādas vecas filmas, neatceros nosaukumu, tur bija kaut kādi, viņi kaut kur devās pa tādu kā tuksnesi, vai gar upi, hvz ko, un tur vienā vietā kur apmetās, visi aizlīda gulēt un tur arī vienam čalim ielīda ausī kaut kāda vabole... pamodās, bļaustījās, trakoja no sāpēm, tad ausī ielēja sveces parafīnu, ķipa lai nobeidzās, bet šamais neizturēja un ierāva ausī ar korķviļķi... Mošķi laikam nobeidza, bet nu bungādiņai jau ar genocht :D

Kopš tā laika vairākus gadus gulēju tikai ar galvu zem segas :D

Link to comment
Share on other sites

Tagad sāku saprast, kāpēc draudzenei tik paniski bail no tiem sīkajiem kretīniem..

p.s.

Paldies, Dominix, tagad bail aizmigt, ja nu kāds mazais mošķis izdomā pa manu ausi pavandīties. KILL THEM WITH FIRE!

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

:D tāds neliels offtopiks, jūs te tā iesākuši, pat vaļā negribas vērt. :D

Starpcitu, kā eksāmenos?

Es jau palielīšos..

AAAB :D

Atbildes dabūji vai špikoji? Manā skolā, kur vidējā vienai 9,8 nav tādi līmeņi..

Edit: ķīmijā 78% un C līmenis. -_-

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...