Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

mes te parunajam par ko alternativu alkoholam un jau uzbruk :D metas mieraa, mahmedu ar tanku tirgoshanam mums neparspet nekad ;)

biju ar mazinjo Latgalē, nenormāli kruta mājiņa ezerā, paročkai kak raz :)

suuda mozilla, visos upload saitos met, ka brovzeriiiiiiiiiiiiiiiiis(bljeg mauka) send bad request.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

vakar lapenei uzmociju jaunu galdu, piepisu muli ar comiem sodien pohains - atradu divus TUBORG alenus, laimigs... Saldu sodien baigais pasaciens,kkads slager saiets.

ps. Epix`am klik klik..BOOM bljadd ;)

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Festivāla 3.diena. Programmā- alus un gaļa. Ārā +24, foršs vējiņš, ideāls laiks. Pilnīgi sagribējās TF2 uzspēlēt.

YOU SERIOUS ? Ka galu un alenu var iemainit pret TF2 ? :(

Link to comment
Share on other sites

Ir hvz, cik grādu, debesis zilas, saulīte cipa kaut kur spīd, bet labi, ka ne manā monitorā, kāzu ielūgumi veiksmīgi pabeigti, būtu tagad jāizdomā, kaā tikt līdz Juglai - mašīna remontā. Niez nadziņi iegādāt akciozo užavas aliņu iekš rimi. Iespējams, kaut kad tuvākajā laikā būs uz Liepāju jābrauc. wtf, es tur neesmu bijusi gadus.. daudz.

Link to comment
Share on other sites

pareizi ir jāpamaukojās vel ir - to es par sevi! :D

man viens paziņa 16gados aprecējās ar vienu bābieti kurai vel piedevām nāca piekabe līdzi.. pagāja divi gadi un čalis sācis normāli pist iekšā visādus smērīgus sūdus:D nervu sabrukums laikam.. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...