Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bjladj es klausos uz austinjaam muzonu (klusas austinjas,bez skanjas regulatora) , un tieshi kkaads p1mp1s staavu augstaak saak urbt kko. domaaju ka aatri beigs ,bet tas jefinjs urbj jau stundu :slap:

choleeju tagad fotoreceptes.lv,dereetu pa briivdienaam uzshmoreet - http://www.fotoreceptes.lv/befstroganovs.html

jaaiet laikam uz pubu paklausiities AHATa riimes. haha

:sniper:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar darbā nedaudz paballējos. Vēl joprojām esmu pilnīgākajā autā. Bezmaksas bārs ir ļauna štelle.

Priekšniece respektabli apkodās un visiem paziņoja, ka gribētu būt kopā ar mani, ja būtu nedaudz jaunāka. Brīnos kā man pietika prāts nepateikt, ka pieredzi veikalā nenopirksi vai, ka man patīk augumā mazas mammas. Tagad otrdien gaidu paaugstinājumu.

! DZERT IR PRESTIŽI !

Link to comment
Share on other sites

Pieceelos pirms apmeeram pusotras stundas.. Paeedu, izdzeru kafiju... mokos ar galvas saapeem... shampis+likieris+alus= labs paliitis, bet galvas saapes...

Var teikt ka vakar labi pavadiju vakaru- apciemojam tuvos, uzspelejam biljardu...

tagad jagatavojas nakosajiem svetkiem....

Link to comment
Share on other sites

Šis ir sava veida gign twitteris. Nav īsti spams bez iemesla, jo katram postam ir pamatojums, bet nav arī kas konkrēts, kaut gan sarunas par alkoholu te ir cieņā. Tā lūk.

Ideāla vieta kur ierakstīt savu pirmo postu. Profils gan pastāv jau vairākus gadus.

Edited by Lenox
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...