Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kaads riit vakaraa negrib kko Vecriigaa iedzert? Neaizbraucu uz Positivus, taadeelj sajuuta, ka tomeer riit jaaiedzer :D

Kā jums izpaužas iedzeršana? Aiziet uz Alu un dzer un dzer un dzer un iet prom?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jums izpaužas iedzeršana? Aiziet uz Alu un dzer un dzer un dzer un iet prom?

Taa reizeem gadaas, reizeem gadaas no riita ieraapot dziivoklii, nesaprotot, kas notiek. Atkariigs no tiem, kas ierodas :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atnaacu maajas vienos naktii no darba, izdzeru vienu alinju, pieceelos seshos ar saaposhu galvu, Stella Artois mani shoreiz pieviila :(

Aaraa list lietus, puush veejsh, taaadaa laikaa pat greeks aaraa suni dziit.

Biju liidz benziintankam pec cigreteem aizgaajis, samaksaaju 2,85 visu pa divniekiem, vieniniekim un dazhi pensi ari pa pieciniekiem, pardeveja pasmaidija, baart gan nesaaka :)

Tagad seezhu pie kompiisha, uz centra skan Billy's Idols, GIGN'aa lasu kas notiek pasaulee. GIGN>pasaule, kas veelas var arii vienaadot :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak beidzat vienreiz rakstiit tos postus "shodien izdzeeru x alinjus.. blah blah"

A U Mad? :troll:

Tiko tik piemodos, laukā ļoti labs laiks,saulīte spīd,neviena pat mākonīša. Šodiena varēs riktīgi varbūt volejbolu uzspelēt. :yehaa:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A U Mad? :troll:

Tiko tik piemodos, laukā ļoti labs laiks,saulīte spīd,neviena pat mākonīša. Šodiena varēs riktīgi varbūt volejbolu uzspelēt. :yehaa:

njā man te normāl melni mākoņi un neviens saules stariņš. RITĪG LABS LAIKS NE?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šeit ir kāds, kas bieži vien pamakšķerē Mēmelē? Varētu padalīties ar pieredzīti. Ar ko, kā un kad?! :) 7dien jābrauc atpūsties, kaut kur netālu no Grunstāles vai kā tur tā vieta saucas. Ta tur Mēmele tieši blakus un pamakšķerēt ar gribās.

Anyone?

Link to comment
Share on other sites

njā man te normāl melni mākoņi un neviens saules stariņš. RITĪG LABS LAIKS NE?

Mja, tagad saulīte pazuda arī pie manis un tagad sauli visār nevar saskatīt. :thumbsdown:

EDIT : Gūdij, kur kāzas notiek?

Edited by ModeratO
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt šeit ir kāds, kas bieži vien pamakšķerē Mēmelē? Varētu padalīties ar pieredzīti. Ar ko, kā un kad?! :) 7dien jābrauc atpūsties, kaut kur netālu no Grunstāles vai kā tur tā vieta saucas. Ta tur Mēmele tieši blakus un pamakšķerēt ar gribās.

Anyone?

Grunstale vai tomer Grenctale? :) Tad jau netalu no musu pufaikciema (ja Grenctale)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šeit ir kāds, kas bieži vien pamakšķerē Mēmelē? Varētu padalīties ar pieredzīti. Ar ko, kā un kad?! :) 7dien jābrauc atpūsties, kaut kur netālu no Grunstāles vai kā tur tā vieta saucas. Ta tur Mēmele tieši blakus un pamakšķerēt ar gribās.

Anyone?

Nopērc saldētas garneles, bet netīrītas. Pa ceļam uz turieni atsals, notīri un liec uz āķa. Vimbas,vēdzeles būs tavas,protams, es nezinu vai tagad kaut kas vispār tur ķeras. Neatceros kad vimbas tur iet.. Grunts makšķere un aidāā. Man senči traki makšķernieki, visu gadu zivis mājās :). Neesmu tagad mājāš, būtu uzprasītu sīkāk...

Link to comment
Share on other sites

Hangovver 2.

Baigā jēga skatīties TS kvalitātē?!

Labāk novelc "The Big Bang Theory" seriālu un varēsi smieties vēderu turēdams. :D Tulīt jau būšu novilcis pirmo visu sezonu, bet noskatījos tikai divas sērijas internetā un uzreiz iepatikās. Diezgan smieklīgs seriāls. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...