Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vecīt, norausi 2 dienas pilnīgāko komatu pēc kārtas un varu galvot, ka Tev atkal būs veselības problēmas. Cita lieta vai Tu rakstīsi par to šeit, bet viņas Tev būs. Jēga nedzert tās 9 dienas, ja Tu otrdienā darbā piepixāsies un tas noteikti nebūs finišs. :)

Link to comment
Share on other sites

Epix, tu esi pārvērties. Esmu tevī sarūgtināts :(

They see you trollin'

They hatin'

Trollin'

They see you writing. dirty.

They see you writing. dirty.

They see you writing. dirty.

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija domāts tev, bet varbūt tomēr, ja jau pats to tagad mēģini noliegt...

Rīt darbs, parīt darbs, aizparīt darbs... Es esmu gaužām neinteresants. Alus vairs negaršo tā, kā kādreiz. Uz stipro stūri nemaz skatīties negribas. Laikam jāņem rokā pistole un jāiet uz dīķi kārties.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kādu es te dzeru ibumetīnu + ibustar 400mg, bet ar 2 parasti pietiek uz pāris stundām, kas galīgi neder... Jāgatavojās eksāmenam vienam un kursa darbs jāpiebeidz, bet nav varēšana normāli padomāt, ka reāli pulsē žoklis...

Ja kas, pie zobārsta biju, pateica, lai padzerot antibiotikas, jo sāpošais zobs pēc rentgena neko neparādīja, tobiš kaut kāds maziņš iekaisums esot, bet tas varot būt tas pats, kas bija tad, kad zobu laboja (pirms mazāk kā 2 mēnešiem). Bet man sāk likties, ka pie vainas ir blakus zobs, kaut arī tam nekādi caurumi neizskatās, ka būtu :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...