Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:DD Tā aliņš sāk garšot vairāk un vairāk! NAfig tie Naftas ķīmiķi iemeta :( Lab ka vismaz niča joprojām,ticu,ka HOLTS ručīs,atliek tik kādam no mūsējiem iemest!

Melna :D Esmu garlaiciiga :( Tu man vairaakas dienas peec kaartas to jautaajumu uzdod? O_O

Link to comment
Share on other sites

nu vo, tagad man arvien vairāk paliekas žēl, ka tika likvidēts tas Tēta topiks par iesūdzēšanu. Dodot pretriecienu ar šiem Cerezas postiem viņam, manuprāt, nebūtu vairs īpaši daudz, ko dirst :D

Čip dots devējam adodas - tu uzbrīc mums ar draudiem, mēs pretī ar tevis, tavas draudzenes (mammas?) sūdu :>

Link to comment
Share on other sites

Rīt darbs, īsti negribas iet, bet kas jādara - jādara :)

Iedzēru divus aliņus, noskatījos SAW 3D ar savu meiteni, es pārsmējos, viņa sabijās :)

Lai vai kā, te forumā visi tik gudri palikuši, nav īsti ko dirst pasūtīt. Viens otru ēd nost.

Atceros, ka kādreiz dirsa tikai "krutais gals" ala macho un co. Izskatās, ka visiem tas tik ļoti iepaticies, un visi grib līdzināties līderiem, tādējādi ir sanācis, ka gign forums ir palicis par vietu, kur izlikt savu rūgtumu vienam pret otru. Sad, sad world.

Un vispār, nafig ar Firefox nevar uztaisīt ne normālu postu, ne topiku, tā kaitina.

Link to comment
Share on other sites

:)

Iedzēru divus aliņus, noskatījos SAW 3D ar savu meiteni, es pārsmējos, viņa sabijās :)

Lai vai kā, te forumā visi tik gudri palikuši, nav īsti ko dirst pasūtīt. Viens otru ēd nost.

Atceros, ka kādreiz dirsa tikai "krutais gals" ala macho un co. Izskatās, ka visiem tas tik ļoti iepaticies, un visi grib līdzināties līderiem, tādējādi ir sanācis, ka gign forums ir palicis par vietu, kur izlikt savu rūgtumu vienam pret otru. Sad, sad world.

Un vispār, nafig ar Firefox nevar uztaisīt ne normālu postu, ne topiku, tā kaitina.

vai nu tiešām es tā baigi dirsu?

Link to comment
Share on other sites

Vakar čalis atbrauca no Dānijas! Lieki teikt, ka galds bija noklāts! + vel pa pālim ar bembjiem viens aiz otra padriftojām pa centru! Jauks vakars tikai tagad gribās nomirt + vel 3os jāiet uz dejām, un 5os jāiet spēlēt basi! Grūta nedēļa, šonedēļ biju domājis mācīties, laikam nesanāks, kā arī studijas man laikam beigsies :D

Link to comment
Share on other sites

Šonedēļ no manis lielais pixātājs nesanāca, pārguris atvilkos no darba, ar mašīnu aizripoju iečekot naktsmurga seju, izdzēru sulu, izspēlēju pāris biljarda partijas ( bez alus tomēr arī biljards izrādās spēlējams... ) atvilkos 4. mājās un ievilkos gulēt. Prātīgi aizripoja čiriks, bet to par tādu zajebisj atpūtu nevarētu nosaukt. Nekas, nākošnedēļ jau firmas balle, tur gan mašīna ar atslēgām paliks mājās...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...