Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nakts pārciesta !!!!1 un jā es aizgāju gulēt ar segu virs galvas :rofl:

A ko darīt kkādos laukos ja tā notiek un slimīca ir 3h brauciena attālumā? Pizģec!

Tādos laukos, kur slimnīca ir 3 h attālumā, cilvēki vienkārši izšauj 0,7 īpašo 75grādu samagonu un tas mošķis vnk pa to nakti, kamēr īpašnieks atrubījies, savāc savas pekeles, visu savu naktstauriņu taboru un pārvācās uz pilsētu :D :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tādos laukos, kur slimnīca ir 3 h attālumā, cilvēki vienkārši izšauj 0,7 īpašo 75grādu samagonu un tas mošķis vnk pa to nakti, kamēr īpašnieks atrubījies, savāc savas pekeles, visu savu naktstauriņu taboru un pārvācās uz pilsētu :D :D

Vai pēc pirmās daļas izoperē ar izkapti...

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atbildes dabūji vai špikoji? Manā skolā, kur vidējā vienai 9,8 nav tādi līmeņi..

Edit: ķīmijā 78% un C līmenis. -_-

Neviens ne otrs, :D Un paldies Dievam ķimijā neliku .. bet nu jā, B ir tikai iekš latviešu valodas ;(

Būtu bijis visur A , dabūtu no pašaldības kādu prēmiju, bet nu nekā :))

Man vidējā bija 8.6, bet nu jā.

Matemātikā biju 100% pārliecināts par A, jo tur izpildīju visas 3 daļas...

Link to comment
Share on other sites

Neviens ne otrs, :D Un paldies Dievam ķimijā neliku .. bet nu jā, B ir tikai iekš latviešu valodas ;(

Būtu bijis visur A , dabūtu no pašaldības kādu prēmiju, bet nu nekā :))

Man vidējā bija 8.6, bet nu jā.

Matemātikā biju 100% pārliecināts par A, jo tur izpildīju visas 3 daļas...

Cik tev bija vidējā 9. klasē? :D

Link to comment
Share on other sites

@ attachment

Tradicionālie līdzekļi - skalošana ar remdenu ūdeni, silta sega, silta gaisa pūšana ausī. Galvenais svešķermeņus ausī nebāzt un ar pirkstu necenstiest izkabināt, citādi bungplēvītei kirdikt un parazīts tikai tālāk rāpos pa jūsu aizsērējušo ausu kanālu :)

Par spīti negadījumam, joprojām vēdinu istabas un guļu ar galvu virs segas, nevis ietinies tajā :D Tikai šoreiz ausu aizbāžņus cītīgi izmantoju, lai miegu kāds dūceklis neaprauj.

Priekšnieks pamatīgi norāja par to, ka vakar neierados darbā, pat ar kavēšanos. Domāju, ka nu būs jāvāc pekeles, bet nu laikam paveicās, ka muti vaļā nevēru. Kāda nedēļa klusumā un viss būs atkal čikeniekā.

Jaunnedēļ jau atvaļinājumā - wūhū!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Cik tev bija vidējā 9. klasē? :D

Nu, ja pareizi atceros, tad manliekas 8,3 :D

Nu, jā tagad arī sertifikātus saņēmu..

AV - 84%

FIZ - 84%

MAT - 95%

LV - 68%

kopvērtējumi..

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

Stulbais dominix ar saviem kukaiņiem ausīs, tiko ielīda naktstauriņš pa logu , es panikā.

NĀ bĻA, NĀĀĀĀĀĀ, die!!! tam su*am ar klaviatūras kasti. :D

Gulēšu mierīgs.

Gacho nav nemaz tik sūdīgs kā man agrāk likās, viņam padodās uzvilkt tautu un tas arī ir galvenais, ko no mūziķa gaida.

Man patika jociņš kā vienā pasākumā čalis Ozolam prasīja uzlikt kauit kādu Gacho dziesmu, Ozols teica, ka viņš tādu mūziķi nezinot :D Tas bija gar zemi smieklīgi :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vakar grīziņā mētāju bumbu un tur ozols ar kaut kādiem vēl reperiem klipu filmēja :D

tas ozols tāds mazs knariņš vien ir

gateris ir normāls diez gan viņam tās dziesmas vismaz aiziet tautā

Link to comment
Share on other sites

Yeah, jasāķ gatavoties braukt uz "lapmežciemu" sestdien...!!

skaties, ka no vietējiem neizrauj pa ķīseli, lapmezciems ir diez gan ar to stilīgs, ka iebraucējus īpaši nemīl, ja tur parādītos nēģeris man liekas to vispār ar kājām pa priekšu iznestu :D

Link to comment
Share on other sites

skaties, ka no vietējiem neizrauj pa ķīseli, lapmezciems ir diez gan ar to stilīgs, ka iebraucējus īpaši nemīl, ja tur parādītos nēģeris man liekas to vispār ar kājām pa priekšu iznestu :D

Mēs tur katru gadu gandrīz, vietejie +/- pazīstami. :)

Link to comment
Share on other sites

Pagājušogad tur biju, neizskatījās, ka kāds baigi rautu uz kašķi. Mēs gan bijām pāris mašīnas, paši nekasījāmies... Viens pazīstams atrāva pa tāfeli deju placī, bet pelnīti, pats grūstījās galīgi sarijies, dirsās ar visiem, karoč neuzvedās adekvāti :)

Link to comment
Share on other sites

skaties, ka no vietējiem neizrauj pa ķīseli, lapmezciems ir diez gan ar to stilīgs, ka iebraucējus īpaši nemīl, ja tur parādītos nēģeris man liekas to vispār ar kājām pa priekšu iznestu :D

Gan jau būs ok, netaisos tur ar nevienu kašķēties, braucu atpūsties :D Parasti pa galvu dabū tie kas parasti to ir pelnījuši vai kāds daunis sadzerās par daudz un tad lien pie citiem, un viss bars atbalsta...

Jamm, gribu dzīvē beidzot redzēt gacho, dzīvojot latgalē, nekādas lv zavigznes neredzēt... :D Vienīgais nesen Rēzeknes klkubā bijs musiqq, bet tur hiuņa bija....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...