Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bullet aizej uz origo 636 veikalu tur labas austinjas (senheiser,steelseries) , kautgan var pat iekjert pa leetaaku taadas kaa agraak eljika vai vel tagad ir hz PHILIPS ljoti labas un kalpo ilgi ,neskatoties ka tur visaadi urlas utt

pats tagad eedu brokastis - samet bljodaa tunci no konserviem,piep1s siipolu sashnjikaatu un klaat rupjmaizi. priimaa.

jaaiet laikam uzshaut cs - cik nu es to varu izdariit ar 30fps :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Kā var pateikt kāds modchips ir virsū Šitboxam 360 un iedodiet sakarīgu tutoriāli kā ierakstīt ne visai legālās spēles. Kaste nav mana kolēģis, lika pajautāt. Ja kaut ko ne tā pateicu, tad stipri nesitiet. No Xbox man sajēgas 0.

Link to comment
Share on other sites

Kā var pateikt kāds modchips ir virsū Šitboxam 360 un iedodiet sakarīgu tutoriāli kā ierakstīt ne visai legālās spēles. Kaste nav mana kolēģis, lika pajautāt. Ja kaut ko ne tā pateicu, tad stipri nesitiet. No Xbox man sajēgas 0.

lasot posta pirmo daļu.. es jau sāku uztraukties, bet beigas mani nomierināja :)

Link to comment
Share on other sites

Nekas, es jau pēdējās 2-3nedēļas neesmu lietojams. Pagulēt nevar, galva sāp, klepus and etc šiti - zāles arī nelīdz, tagad cerēšu uz pārbaudītām vērtībām - Preiļu dzidrais, varbūt līdz nākošajam eksāmenam tikšu uz kājām.

Tā, zāles nelīdz...jāiedzer tēja ar medu.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...