Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Runaaju shodien ar vienu sievieti un vinjas dzheku.. Isteniibaa iesaistijos sarunaa. Sieviete puisim savam saka lai iedod matu mashiiniiti, vajag vaaveriiti nodziit uz trijniecinja, vinjsh negrib dot, jo vinjam zb jau tie mati kas vinjai tur lejaa, lai dzen kaartiigi ar skuvekli, a vinjai redz patiikot, ka tur apakshaa neesot kaa mazam beernam viss pliks, bet ka normaals mezhinjsh. Bez kompleksiem vispaar. Taajau ir gaumes lieta, bet tomeer ja nu kaadreiz vajag uzshanceet tad jau labaak lai zobos tie mati nelien.

Kā tu iesaistījies šajā sarunā? Ar kādu teikumu?

Link to comment
Share on other sites

nav lajja lasiit 1l vidka 1nam kamer meitenes tikai shampuuu 5h laujaa nav sudigi,,,,, es rullzzz nav cuka es skaidraa... raxtu no laptipa, meitenes vari aaraaa,,,aaaaaaaaa

pat pa īstajām pogām nevari trāpīt?

Link to comment
Share on other sites

Runaaju shodien ar vienu sievieti un vinjas dzheku.. Isteniibaa iesaistijos sarunaa. Sieviete puisim savam saka lai iedod matu mashiiniiti, vajag vaaveriiti nodziit uz trijniecinja, vinjsh negrib dot, jo vinjam zb jau tie mati kas vinjai tur lejaa, lai dzen kaartiigi ar skuvekli, a vinjai redz patiikot, ka tur apakshaa neesot kaa mazam beernam viss pliks, bet ka normaals mezhinjsh. Bez kompleksiem vispaar. Taajau ir gaumes lieta, bet tomeer ja nu kaadreiz vajag uzshanceet tad jau labaak lai zobos tie mati nelien.

kādam fucking mežam ir jābūt, lai zobos kaut kas līstu? btw, pamēģini kādreiz ataudzēt tā kartīgāk bārdu un pasmērēties pa spalvainu apakšu - īstenībā ritiigi kruti. :lol:

Link to comment
Share on other sites

kādam fucking mežam ir jābūt, lai zobos kaut kas līstu? btw, pamēģini kādreiz ataudzēt tā kartīgāk bārdu un pasmērēties pa spalvainu apakšu - īstenībā ritiigi kruti. :lol:

bišk pretīg pat palika lasot :fsckinsad:

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

nav lajja lasiit 1l vidka 1nam kamer meitenes tikai shampuuu 5h laujaa nav sudigi,,,,, es rullzzz nav cuka es skaidraa... raxtu no laptipa, meitenes vari aaraaa,,,aaaaaaaaa

Bleee :DD Sheit laikam man filma pazuda :DD Jo pievemts balkons, draudzene guleja kailgaliii, bleeeee.....Un beigas neatceros skatos ka 2:00 taxi esmu saucis... hmmmmmm....1l izdzert varu,bet tas filma zuuud, znachit mana norma varetu buut 0,7l uz galvinju...

Vareetu to nosaukt, par gjeneral meigjinajumu :D Ritaa vecpuishu ballite :DD Wuhuuuuu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

TOTALLY AWESOME!

Kāds varbūt var pateikt, kas obligāti jāņem līdzi laivu braucienā? :)

Šobrīd kārtoju pekeles un zinu 100%, ka kaut ko nepieciešāmu nebūšu paņēmis...

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Kāds zin, kas tas Pallma par čali tādu ir? Lasot viņa postus, saprotu, ka viņš viņus rakstījis ir zem kaut kādām narkotikām.

Vairāk kā gadu nav te rādījies.

Vai no nonarkojies vai vienkārši aizmirsis par šīs bedres eksistenci. :)

Link to comment
Share on other sites

Lasu savus 2004. gada postus un facepalmoju visu laiku. Ir tāda sajūta, ka ir tik neērti lasīt, ka es citreiz vienkārši aiztaisu ciet to tabu. Vēlējos zināt, vai kādam citam arī ir tā - skaties video, kur notiek kaut kas briesmīgi akwards, un tu nespēj noskatīties īsti līdz galam, jo tev ir neērti tā cilvēka vietā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...